Glasvezel LC/LC 50/125µ OM3 LSZH, 2 meter kabel(Blauw)

Glasvezel LC/LC 50/125µ OM3 LSZH, 2 meter kabel picture /p/o/r/Glasvezel_LC_LC_50_125__OM3_LSZH__2_meter_kabel@@rgllll54_30.jpg
afbeelding kan van het origineel afwijken
  • Glasvezel LC/LC 50/125µ OM3 LSZH, 2 meter kabel
  • Gebruik: Glasvezel netwerkkabel
  • Kabellengte: 2 meter
  • Type: Netwerk

0 Beoordelingen | nu beoordelen

Van klanten voor klanten | stel nu de eerste vraag

€ 11,29*
verzendkosten va. € 4,95*
Zum regulären Preis bestellen

Direct leverbaar

Dinsdag in huis via PostNL?
Bestel binnen 5 uur en 29 minuten.
1 1284602

Details

De Glasvezel LC/LC 50/125µ OM3 LSZH is een Multi-Mode glasvezelkabel en eindigt aan beide uiteinden met (mannelijke) LC-connectoren voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle netwerken over lange afstand. Deze kabel heeft een lengte van 2 meter.

 

Art-nr. RGLLLL54

Type Kabel
Kleur Blauw
EAN 4049759024291
Fabrikantcode O0312.2
Toepassing Glasvezel netwerkkabel
Soort kabel Netwerk
Aansluiting van 1x LC (plug)
naar 1x LC (plug)
Eigenschappen extern
Overige informatie - Connector met ceramice ferrule
- Multimode /Duplex
- Halogeen vrij
- 50/125µm fiber 
- Fiber class OM 3
- Kabel diameter 3 mm
- Connectors met twee kleuren connector
- Per stuk verpakt met test rapport
Lengte 2 m
Garantie 12 maanden

Alle prijzen zijn inclusief BTW en thuiskopieheffing, exclusief eventuele verzendkosten en transactiekosten. Eventuele doorgestreepte prijzen zijn adviesprijzen.
Voor bestellingen vanuit het buitenland kunt u contact opnemen met onze klantenservice via klantenservice@alternate.nl of +31 180 440844.
Laatst bekeken (1)
Om het gebruiksgemak van de Alternate website te optimaliseren gebruiken wij cookies
https://click.alternate.de