De APC SRTL2200RM4UXLI maakt gebruik van Li-Ion batterijen, dit levert unieke voordelen:
Accuduur
Verleng de runtime
Beschikbaarheid
Veiligheid
Gebruiksgemak
Netwerk Management Kaart
Rack/tower convertible
Verleng de levensduur
Switched Outlet Groups: Remote reboot en gefaseerde start-up
Specificaties
| Type | UPS | ||
| Kleur | Zwart/zilver | ||
| EAN | 0731304508977 | ||
| Fabrikantcode | SRTL2200RM4UXLI | ||
| Hoogte eenheden | 4 HE | ||
| Nominaal vermogen | 1.980 Watt (2.200 VA) | ||
| Ingangsspanning | van 220 V tot 230 V | ||
| Uitgangsspanning | Netbedrijf | 230 V | |
| Batterijgebruik | 220 V | ||
| Uitgangsaansluitingen | 6 stuk(s), aangesloten op accu | ||
| Type | IEC 60320 C13 | ||
| Tweede groep uitgangsaansluitingen | 2 stuk(s), aangesloten op accu | ||
| Type | IEC 60320 C19 | ||
| Waarschuwingen | akoestisch | 50 dB | |
| Omgeving | Gebruikstemperatuur | van 0 °C tot 40 °C | |
| Opslagtemperatuur | van -20 °C tot 50 °C | ||
| Luchtvochtigheid | tot 95 % | ||
| Kenmerken | Double Conversion On-Line Topology 1980W - 2200VA Lithium-ion Extended Long Runtime Battery Pack with Intelligent Battery Management System Rack/Tower Convertible Form Factor Switched Outlet Groups Environmental performance of the product | ||
| Overige informatie | Type batterij: Li-Ion (Lithium-Ion) Accuspanning: 48 V Vermogen acculader: 158 W nominaal Levensduur batterij: 5 tot 10 jaar Snoerlengte: 1,83 m Beschermingsklasse: IP20 | ||