Beschikbaarheid.
Veiligheid.
Eenvoudig in gebruik.
Netwerk Management Kaart.
Verleng de levensduur.
Specificaties
| Type | UPS | ||
| Kleur | Zwart | ||
| EAN | 0731304317623 | ||
| Fabrikantcode | SRT2200RMXLI | ||
| UPS-type | Online UPS 3-fase | ||
| Hoogte eenheden | 2 HE | ||
| Overbruggingstijd | Volledige belasting | 3,9 min | |
| Halve belasting | 11,6 min | ||
| Nominaal vermogen | 1.980 Watt (2.200 VA) | ||
| Ingangsspanning | van 100 V tot 275 V | ||
| Uitgangsspanning | Netbedrijf | 240 V | |
| Batterijgebruik | 220 V | ||
| Aansluitingen | 1x RJ-45, 1x RS232, 1x USB | ||
| Display | LCD | ||
| Uitgangsaansluitingen | 8 stuk(s), aangesloten op accu | ||
| Type | IEC 320 C13 | ||
| Tweede groep uitgangsaansluitingen | 2 stuk(s), aangesloten op accu | ||
| Type | IEC 320 C19 | ||
| Derde groep uitgangsaansluitingen | 2 stuk(s), aangesloten op accu | ||
| Type | IEC Jumpers | ||
| Omgeving | Gebruikstemperatuur | van 0 °C tot 40 °C | |
| Opslagtemperatuur | van -20 °C tot 50 °C | ||
| Luchtvochtigheid | tot 95 % | ||
| Afmetingen | Breedte: 432 mm x Hoogte: 85 mm x Diepte/lengte: 584 mm | ||