Specificaties
| Type | UPS | ||
| Kleur | Zwart | ||
| EAN | 0731304310105 | ||
| Fabrikantcode | SMC3000I | ||
| Nominaal vermogen | 2.100 Watt (3.000 VA) | ||
| Ingangsspanning | van 170 V tot 300 V | ||
| Aansluitingen | 1x USB | ||
| Display | Multifunction LCD | ||
| Uitgangsaansluitingen | 8 stuk(s), aangesloten op accu | ||
| Type | IEC 320 C13 | ||
| Tweede groep uitgangsaansluitingen | 1 stuk(s), aangesloten op accu | ||
| Type | IEC 320 C19 | ||
| Waarschuwingen | akoestisch | 45 dB alarm bij werking op batterij en bij laag batterijniveau | |
| Omgeving | Gebruikstemperatuur | van 0 °C tot 40 °C | |
| Opslagtemperatuur | van -15 °C tot 45 °C | ||
| Luchtvochtigheid | tot 95 % | ||
| Kenmerken | - Line-interactive - 3 kVA 2100 W - Golfvorm: Sinus - 9 AC-uitgang - Compact Zwart | ||