DSI 1U Legbord voor 450 mm diepe wandkasten - DS-FH1U250 inlegrooster (Zwart, 485 x 250 x 44 mm)
Afbeelding kan van het origineel afwijken.
Productomschrijving
Specificaties
| Type | Inlegrooster | ||
| Kleur | Zwart | ||
| EAN | 8719172411706 | ||
| Fabrikantcode | DS-FH1U250 | ||
| Server grootte | 19 inch | ||
| Inbouw | Diepte | maximaal 250 mm | |
| Hoogte-eenheden | 1 hoogte-eenheden | ||
| Inbouwgewicht | 8 kg | ||
| Afmetingen | Breedte: 485 mm x Hoogte: 44 mm x Diepte/lengte: 250 mm | ||