DSI 1U Legbord voor 450 mm diepe wandkasten - DS-FH1U350 inlegrooster (Zwart, 485 x 350 x 44 mm)
Afbeelding kan van het origineel afwijken.
Productomschrijving
Specificaties
| Type | Inlegrooster | ||
| Kleur | Zwart | ||
| EAN | 8719172412956 | ||
| Fabrikantcode | DS-FH1U350 | ||
| Inbouw | Diepte | maximaal 350 mm | |
| Inbouwgewicht | 8 kg | ||
| Afmetingen | Breedte: 485 mm x Hoogte: 44 mm x Diepte/lengte: 350 mm | ||