Duplex Jumper LC/LC 9/125µ OS2 LSZH kabel (Geel, 10 meter)

€ 15,99
plus verzendkosten van€ 5,95
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar

Awards

Productomschrijving

De Duplex Jumper LC/LC 9/125µ OS2 LSZH is een Single-Mode glasvezelkabel en eindigt aan beide uiteinden met (mannelijke) LC-connectoren voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle netwerken over lange afstand. Deze kabel heeft een lengte van 10 meter.Art-Nr.: 1284635


Alle prijzen zijn inclusief BTW en thuiskopieheffing, exclusief eventuele verzendkosten en transactiekosten