Eaton Power Quality 9PX UPS (9PX1500IRT2U) ups (Zwart/zilver, 1500 VA, 1500 W, Ingang: C14, Uitgangen: 8x C13, Rack/toren, 2U)
Afbeelding kan van het origineel afwijken.
Let op, geld lenen kost geld.
Productomschrijving
Specificaties
| Type | UPS | ||
| Kleur | Zwart/zilver | ||
| EAN | 0743172081414 | ||
| Fabrikantcode | 9PX1500IRT2U | ||
| Nominaal vermogen | 1.500 Watt (1.500 VA) | ||
| Ingangsspanning | van 176 V tot 276 V | ||
| Uitgangsspanning | Netbedrijf | 240 V | |
| Batterijgebruik | 200 V | ||
| Aansluitingen | 1x RS232, 1x USB | ||
| Display | Grafische LCD | ||
| Uitgangsaansluitingen | 8 stuk(s) | ||
| Type | C13 | ||
| Omgeving | Gebruikstemperatuur | van 0 °C tot 40 °C | |
| Luchtvochtigheid | tot 96 % | ||
| Accessoires | Meegeleverd | 2x IEC-IEC uitgangskabels, USB-kabel, Seriële kabel, 2x Beugels voor 19" montage, 2x Rackmontagekit, 2x Support voor tower montage, Kabelvergrendelingssysteem, Veiligheidsinstructies, Quick Start Guide | |
| Afmetingen | Breedte: 440 mm x Hoogte: 86,5 mm x Diepte/lengte: 450 mm | ||