Eaton Power Quality 9PX UPS Netpack (9PX2200IRTN) ups (Zwart/zilver, 2200 VA, 2200 W, ingang: C20, uitgangen: 8x C13, 2x C19, rack/toren, 2U, netwerkkaart inbegrepen)
Afbeelding kan van het origineel afwijken.
Let op, geld lenen kost geld.
Productomschrijving
Specificaties
| Type | UPS | ||
| Kleur | Zwart/zilver | ||
| EAN | 0743172081438 | ||
| Fabrikantcode | 9PX2200IRTN | ||
| Nominaal vermogen | 2.200 Watt (2.200 VA) | ||
| Ingangsspanning | van 176 V tot 276 V | ||
| Uitgangsspanning | Netbedrijf | 240 V | |
| Batterijgebruik | 200 V | ||
| Aansluitingen | 1x RJ-45, 1x RS232, 1x USB | ||
| Display | Grafische LCD | ||
| Uitgangsaansluitingen | 8 stuk(s) | ||
| Type | C13 | ||
| Tweede groep uitgangsaansluitingen | 2 stuk(s) | ||
| Type | C19 | ||
| Omgeving | Gebruikstemperatuur | van 0 °C tot 40 °C | |
| Luchtvochtigheid | tot 96 % | ||
| Kenmerken | Inclusief netwerkkaart | ||
| Accessoires | Meegeleverd | Ingangskabel, 2x IEC-IEC uitgangskabels, Netwerk management kaart, USB-kabel, Seriële kabel, 2x Support voor tower montage, 2x Beugels voor 19" montage, 2x Rackmontagekit, Kabelvergrendelingssysteem, Veiligheidsinstructies, Quick Start Guide | |
| Afmetingen | Breedte: 440 mm x Hoogte: 86,5 mm x Diepte/lengte: 605 mm | ||