Specificaties
| Energie-efficiëntieklasse SDR | D (A - G) | ||
| Energieverbruik SDR per 1000h | 15 kWh | ||
| Beelddiagonaal | 69 cm (27 inch) | ||
| Resolutie | 1.920 x 1.080 pixels | ||
| Type | Ledmonitor | ||
| Kleur | Zwart | ||
| EAN | 8806096097717 | ||
| Fabrikantcode | 27BA550-B.AEUQ | ||
| Beeld | Type | Non-Glare | |
| Formaat | 16:9 | ||
| Technologie | Led | ||
| Paneel techniek | IPS | ||
| Functies | Full HD | ||
| Helderheid | 250 cd/m² | ||
| Refreshrate | 100 Hz | ||
| Pixelklasse | Type | 2 | |
| Ergonomie | Type | Pivot, Draaibaar, Kantelbaar, In hoogte verstelbaar | |
| Draaibaar | 45 ° links, 45 ° rechts | ||
| Kantelbaar | -5 ° vooruit, 21 ° achteruit | ||
| Hoogte verstelbaar | 150 mm | ||
| Stroomvoorziening | Voeding | geïntegreerd | |
| Luidspreker | Aantal | 2 | |
| Uitgangsvermogen | 2 Watt | ||
| Wandmontage | VESA compatibel (100 x 100 mm) | ||