Specificaties
| Type | Gaming laptop | ||
| Kleur | Zwart | ||
| EAN | 4711377313247 | ||
| Fabrikantcode | Stealth 18 HX AI A2XWIG-018NL | ||
| Serie | Stealth 18 HX AI | ||
| Processor | Naam | Intel® Core™ Ultra 9 275HX (24 cores / 24 threads) / Boost Klok 5,4 GHz | |
| Processorkernen | 8 Performance- cores / Basissnelheid 2,7 GHz / Boost Klok 5,4 GHz 16 Efficiency- cores / Basissnelheid 2,1 GHz / Boost Klok 4,6 GHz | ||
| AI/NPU | Intel AI Boost / Prestaties (TOPS) 13 | ||
| Max. stroomverbruik | 55 Watt | ||
| Chipset | Intel® HM870 | ||
| Geheugen | Capaciteit | Aanwezig | 64 GB (waarvan 64 GB verwisselbaar) |
| Uitbreidbaar tot | 96 GB DDR5 (waarvan 96 GB verwisselbaar) | ||
| Type | DDR5 (5600 MHz) | ||
| Geheugensloten | 2 geheugenslots beschikbaar, waarvan bezet: 2 geheugenslots | ||
| Ontwerp | SO-DIMM | ||
| Beeldscherm | Grootte | 45,7 cm (18 inch) | |
| Frequentie | 120 Hz | ||
| Resolutie | 3.840 x 2.400 pixels | ||
| Soort | Mini-LED | ||
| Beeldverhouding | 16:10 | ||
| Helderheid | 1000 cd/m² | ||
| DCI-P3 | 100 % Afdekking | ||
| Pixelklasse | Type | 2 | |
| Grafisch | Type | NVIDIA GeForce RTX 5080 Laptop-GPU | |
| Geheugen | 16 GB (GDDR7) | ||
| Vermogen | Max Power | 150 Watt | |
| Boost Clock | 2.002 MHz | ||
| Aansluitingen | 1x HDMI (HDMI versie: 2.1) | ||
| Aansluitingen | extern | 1x RJ-45, 2x Thunderbolt 4, 2x USB-A 3.2 (10 Gbit/s) | |
| De naam USB 3.2 (10 Gbit/s) is de nieuwe benaming van USB 3.1 Gen 2 en USB 3.1. | |||
| Opslagcapaciteit | Aantal | 1 | |
| Totale capaciteit | 2 TB | ||
| Opslag 1 | Capaciteit | 2 TB [M.2, via PCIe 4.0, SSD] | |
| Camera | Voorzijde | Aantal | 1 |
| Webcamcover | Ja | ||
| Infrarood | Ja | ||
| Bijzonderheden | FHD type (30fps@1080p) + HDR | ||
| Geluid | Aansluitingen | 1x Hoofdtelefoon/microfoon combo poort | |
| Speakers | 2.0 | ||
| Microfoon | beschikbaar | ||
| Kaartlezer | SD | ||
| Connectiviteit | LAN | LAN 2,5-Gigabit | |
| WLAN | Wi-Fi 7 | ||
| Chipset | Killer Wi-Fi BE1750x | ||
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 | ||
| Invoer | Toetsenbord | Lay-out | Engels International met numpad |
| Functies | QWERTY | Per-Key RGB Gaming Keyboard by SteelSeries | Copilot-toets | ||
| Muis | Touchpad | ||
| Vingerafdruksensor | beschikbaar | ||
| Verlichting | Toetsenbord | RGB | |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro | ||
| Kenmerken | VR Ready | ||
| Stroomvoorziening | Accu | Stroombron | Lithium-Polymeer |
| Aantal cellen | 4 st. | ||
| Capaciteit | 6459 mAh, 99.9 Wh | ||
| Beveiligingsfuncties | Tegen diefstal | Aansluiting voor kabelslot van het merk Kensington | |
| Licentie-/gegevensbescherming | Trusted Platform Module (TPM) | ||
| Kenmerken | - Thunderbolt™ 4 (DisplayPort™/ Power Delivery 3.1) | ||
| Accessoires | Meegeleverd | 280W adapter | |
| Garantietoevoeging | Let op: de garantietermijn van de accu is 12 maanden. | ||
| Afmetingen | Breedte: 400 mm x Hoogte: 24 mm x Diepte/lengte: 289,67 mm | ||