De FPMA-C100SILVER heeft 1 draaipunt en is geschikt voor schermen t/m 30" (76 cm). Het draagvermogen van dit product 12 kg. De plafondsteun is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 75x75 mm, 100x100 mm en 200x100 mm. Heeft u een afwijkend (groter) gatenpatroon, dan kunt u dit oplossen met een van onze VESA verloopplaten.Art-Nr.: 1003000
Specificaties
| Type | Bevestiging | ||
| Kleur | Zilver | ||
| EAN | 8717371442347 | ||
| Fabrikantcode | FPMA-C100SILVER | ||
| Montage of bevestiging | Van | Televisie, Monitoren | |
| Aan/op | Bedekken | ||
| Geschikt voor | voor flat screens t/m 30" (76 cm) | ||
| Bevestigingstype | Om op te hangen | ||
| Algemeen | Beeldschermgrootte (cm) | 25,4 - 76,2 cm (10 - 30 '') | |
| VESA-standaard | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, 100 x 200 mm, 200 x 100 mm | ||
| Ergonomie | Kantelhoek | van +180 ° tot -180 ° | |
| Draaibaar | ± 360 ° | ||
| Zwenkbaar | ± 180 ° | ||
| Hoogte verstelbaar | van 79 mm - 129 mm | ||