De FPMA-D700D6 heeft 1 draaipunt en is geschikt voor schermen t/m 27" (69 cm). Het draagvermogen van de arm is 8 kg per scherm. Dit product is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 75x75 mm of 100x100 mm.
Specificaties
| Type | Bevestiging | ||
| Kleur | Zwart | ||
| EAN | 8717371445560 | ||
| Fabrikantcode | FPMA-D700D6 | ||
| Montage of bevestiging | Van | Televisie, Monitoren | |
| Aan/op | Tafels | ||
| Geschikt voor | 6x schermen t/m 27" (69 cm) | ||
| Bevestigingstype | Klem | ||
| Algemeen | Beeldschermgrootte (cm) | 48,26 - 69 cm (19 - 27 '') | |
| VESA-standaard | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm | ||
| Ergonomie | Kantelhoek | van +180 ° tot -180 ° | |
| Draaibaar | ± 360 ° | ||
| Zwenkbaar | ± 180 ° | ||
| Hoogte verstelbaar | van 220 mm - 700 mm | ||