De LFD-W1000 heeft een draagvermogen van 125 kg en kan gemonteerd worden op schermen met een maximaal VESA gatenpatroon van 900x600 mm aan de achterzijde van het scherm. Hiermee hangt u eenvoudig schermen t/m 100" (254 cm) aan de wand.
Deze wandsteun wordt geleverd inclusief installatiemateriaal.Art-Nr.: 1835395
Specificaties
| Type | Wandmontage | ||
| Kleur | Zwart | ||
| EAN | 8717371445423 | ||
| Fabrikantcode | LFD-W1000 | ||
| Montage of bevestiging | Van | Televisie, Monitoren, Public Display | |
| Aan/op | Muren | ||
| Geschikt voor | Scherm: 60 inch tot 100 inch | ||
| Bevestigingstype | Schroefbevestiging | ||
| Algemeen | Beeldschermgrootte (cm) | 152,4 - 254 cm (60 - 100 '') | |
| VESA-standaard | 200 x 200 mm, 200 x 300 mm, 200 x 400 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm, 350 x 350 mm, 400 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 400 x 500 mm, 400 x 600 mm, 440 x 400 mm, 500 x 400 mm, 600 x 200 mm, 600 x 300 mm, 600 x 400 mm, 600 x 500 mm, 600 x 600 mm, 680 x 300 mm, 800 x 200 mm, 800 x 400 mm, 800 x 500 mm, 800 x 600 mm, 900 x 600 mm | ||
| Afstand | Wand | max.: 320 mm | |