De LFD-W2000 is geschikt voor schermen t/m 100" (254 cm). Het draagvermogen van de steun is 125 kg. Dit product is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 200x200 tot en met 1000x800 mm.
Deze wandsteun wordt geleverd inclusief installatiemateriaal.Art-Nr.: 1835430
Specificaties
| Type | Bevestiging | ||
| Kleur | Zwart | ||
| EAN | 8717371445430 | ||
| Fabrikantcode | LFD-W2000 | ||
| Montage of bevestiging | Van | Televisie, Monitoren | |
| Aan/op | Muren | ||
| Geschikt voor | Scherm: 60 inch tot 100 inch | ||
| Bevestigingstype | Schroefbevestiging | ||
| Algemeen | Beeldschermgrootte (cm) | 152,4 - 254 cm (60 - 100 '') | |
| VESA-standaard | 200 x 200 mm, 200 x 300 mm, 200 x 400 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm, 350 x 350 mm, 400 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 400 x 600 mm, 440 x 400 mm, 500 x 400 mm, 600 x 200 mm, 600 x 300 mm, 600 x 400 mm, 600 x 500 mm, 600 x 600 mm, 800 x 200 mm, 800 x 400 mm, 800 x 500 mm, 800 x 600 mm, 800 x 800 mm, 900 x 600 mm, 1.000 x 400 mm, 1.000 x 600 mm, 1.000 x 700 mm, 1.000 x 800 mm | ||
| Ergonomie | Kantelhoek | van +15 ° tot -15 ° | |
| Afstand | Wand | max.: 130 mm | |