De WL35S-850BL12 heeft een diepte van 3,5 cm en is geschikt voor schermen met VESA gatenpatroon 75 x 75 tot 200 x 200 mm. De wandsteun kan desgewenst vergrendeld worden met de meegeleverde antidiefstalschroef of met een hangslot (niet meegeleverd).
Specificaties
| Type | Bevestiging | ||
| Kleur | Zwart | ||
| EAN | 8717371448783 | ||
| Fabrikantcode | WL35S-850BL12 | ||
| Montage of bevestiging | Van | Televisie | |
| Aan/op | Muren | ||
| Geschikt voor | flat screens tot 55" | ||
| Bevestigingstype | Magnetisch, Schroefbevestiging | ||
| Algemeen | Beeldschermgrootte (cm) | 60,96 - 139,7 cm (24 - 55 '') | |
| VESA-standaard | 75 x 75 mm, 75 x 100 mm, 75 x 200 mm, 100 x 75 mm, 100 x 100 mm, 100 x 150 mm, 100 x 200 mm, 120 x 120 mm, 200 x 100 mm, 200 x 200 mm | ||
| Ergonomie | Kantelhoek | +12 ° | |
| Afstand | Wand | max.: 35 mm | |