De WL35S-850BL16 heeft een diepte van 3,5 cm en is geschikt voor schermen met VESA gatenpatroon 100 x 100 tot 600 x 400 mm. De wandsteun kan desgewenst vergrendeld worden met de meegeleverde antidiefstalschroef of met een hangslot (niet meegeleverd).
Specificaties
| Type | Bevestiging | ||
| Kleur | Zwart | ||
| EAN | 8717371448868 | ||
| Fabrikantcode | WL35S-850BL16 | ||
| Montage of bevestiging | Van | Televisie | |
| Aan/op | Muren | ||
| Geschikt voor | flat screens tot 82" | ||
| Bevestigingstype | Magnetisch, Schroefbevestiging | ||
| Algemeen | Beeldschermgrootte (cm) | 101,6 - 208,28 cm (40 - 82 '') | |
| VESA-standaard | 100 x 100 mm, 100 x 200 mm, 200 x 100 mm, 200 x 200 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 500 x 400 mm, 600 x 200 mm, 600 x 300 mm, 600 x 400 mm | ||
| Ergonomie | Kantelhoek | +12 ° | |
| Afstand | Wand | max.: 35 mm | |