Alternate maakt gebruik van cookies om jou een optimale website te bieden. Via personalisatie en social media cookies kunnen we advertenties afstemmen op jouw interesses en de effectiviteit van onze campagnes meten. Lees hier meer over onze cookies. Door op Accepteren te klikken stem je in met dit gebruik.

Netgear AXM761 SFP+-Transceiver 10GBASE-SR

AXM761 SFP+-Transceiver 10GBASE-SR picture /p/o/l/Netgear_AXM761_SFP__Transceiver_10GBASE_SR@@lgzn08.jpg
afbeelding kan van het origineel afwijken
  • AXM761 SFP+-Transceiver 10GBASE-SR
  • AXM761 SFP+-Transceiver 10GBASE-SR
  • Aansluitingen: 1x LC (male) op 1x SFP + (socket)
  • Type: Netwerk
  • Adapter: niet beschikbaar

0 Beoordelingen | nu beoordelen

Van klanten voor klanten | stel nu de eerste vraag

€ 409,-*
verzendkosten va. € 4,95*
Zum regulären Preis bestellen

Levertermijn onbekend

3 1180183

Details

NETGEAR ProSafe 10 Gigabit SFP + transceivers passen in M5300, M7100 en M7300-serie standaard SFP + interfaces, en biedt een hot-swappable installatie en verwijdering. Ook Smart switches en Plus switches zijn geschikt om aan te sluiten op 10 Gigabit SFP + transceivers.

 

Art-nr. LGZN08

TypeTransceiver
EAN0606449064131
FabrikantcodeAXM761-10000S
Soort kabelNetwerk
Aansluitingvan1x LC (male)
naar1x SFP + (socket)
Overige informatie- 10 Gigabit Ethernet "short range" glasvezelconnectiviteit
- LC duplex connector
- Past in SFP + interfaces van M5300, M7100 en M7300-serie Managed Switches
- Past in SFP + interfaces van geselecteerde Smart en Plus Switches

Garantie 60 maanden

Alle prijzen zijn inclusief BTW en thuiskopieheffing, exclusief eventuele verzendkosten en transactiekosten. Eventuele doorgestreepte prijzen zijn adviesprijzen.
Voor bestellingen vanuit het buitenland kunt u contact opnemen met onze klantenservice via klantenservice@alternate.nl of +31 180 440844.
Laatst bekeken (1)
Om het gebruiksgemak van de Alternate website te optimaliseren gebruiken wij cookies
https://click.alternate.de