Let op: Door de grote drukte kan de bezorging van je pakket en een reactie van onze klantenservice langer duren dan je van ons gewend bent.
Kijk hier voor actuele informatie en veelgestelde vragen.

Netgear AXM762 SFP+ Transceiver 10GBASE-LR

AXM762 SFP+ Transceiver 10GBASE-LR picture /p/o/l/Netgear_AXM762_SFP__Transceiver_10GBASE_LR@@lgzn09.jpg
afbeelding kan van het origineel afwijken
  • AXM762 SFP+ Transceiver 10GBASE-LR
  • Aansluitingen: 1x LC (male) op 1x SFP + (socket)
  • Type: Netwerk
  • Adapter: niet beschikbaar

0 Beoordelingen | nu beoordelen

Van klanten voor klanten | stel nu de eerste vraag

€ 999,-*
verzendkosten va. € 4,95*
Zum regulären Preis bestellen

Levertermijn onbekend

3 1180185

Details

NETGEAR ProSafe 10 Gigabit SFP+ transceivers passen in standaard SFP+ interfaces van de M5300-, M7100- en M7300-serie en maken hot-swappable installeren en verwijderen mogelijk. Bepaalde smart switches en Plus-switches kunnen ook worden verbonden met 10 Gigabit SFP+ transceivers.

 

Art-nr. LGZN09

TypeTransceiver
EAN0606449064124
FabrikantcodeAXM762-10000S
Soort kabelNetwerk
Aansluitingvan1x LC (male)
naar1x SFP + (socket)
Overige informatie- 10 Gigabit Ethernet "long range" glasvezelconnectiviteit
- LC duplex connector
- Past in SFP + interfaces van M5300, M7100 en M7300-serie Managed Switches
- Past in SFP + interfaces van geselecteerde Smart en Plus Switches

Garantie 60 maanden

Alle prijzen zijn inclusief BTW en thuiskopieheffing, exclusief eventuele verzendkosten en transactiekosten. Eventuele doorgestreepte prijzen zijn adviesprijzen.
Voor bestellingen vanuit het buitenland kunt u contact opnemen met onze klantenservice via klantenservice@alternate.nl of +31 (0)88 544 45 55.
Shop gesloten
Laatst bekeken (1)
Om het gebruiksgemak van de Alternate website te optimaliseren gebruiken wij cookies
https://click.alternate.de