Philips 49B2U5900CH/00 48.8" Curved UltraWide monitor (Zwart, 2x HDMI, DisplayPort, 2x USB-A, USB-B, USB-C, RJ-45)
Gratis standaard verzending
Op voorraad
Productomschrijving
Het 32:9 SuperWide 49 inch scherm, met 5120 x 1440 resolutie, is ontworpen als vervanging voor meerdere schermen, voor een brede opstelling. Het is alsof je twee 27 inch 16:9 Quad HD-schermen naast elkaar hebt staan. SuperWide-monitoren bieden het weergavegebied van twee monitoren zonder ingewikkelde configuratie.