Ryobi ONE+ 18V Accu 15G Tacker R15GN18-0 spijkerpistool (Groen/zwart, Accu en lader niet inbegrepen)
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Productomschrijving
De Ryobi ONE+ 18V R15GN18-0 Accu 15G Tacker is perfect voor second-fix toepassingen zoals het installeren van plinten en deurlijsten, kroonlijsten, kooflijsten en nog veel meer. Vermijd een lawaaierige compressor, vervelende luchtslang of dure gasflessen met de ONE+ 18V accu 15G Tacker. De tacker wordt aangedreven door AirStrike™-technologie en vuurt 15 Gauge nagels (1,8 mm) af met een lengte tussen 24 en 65 mm, met twee schietstanden die zijn afgestemd op precisie en snelheid. De gereedschapsloze ontgrendeling en de instelling van de aandrijfdiepte helpen werkoppervlakken te beschermen en zorgen voor een juiste instelling van de spijkerkoppen. De droogvuurblokkering voorkomt dat het gereedschap werkt zonder geladen spijkers om schade aan het gereedschap en de oppervlakken te voorkomen. En de indicator voor te weinig spijkers laat u weten wanneer het tijd is om te herladen. De hoeknagelcassette maakt het mogelijk om gemakkelijk rechte hoeken te bereiken waar een stevige bevestiging nodig is bij het installeren van plinten, deurlijsten, kroonlijsten en kooflijsten. Met een 5,0 Ah accu kan de Ryobi R15GN18-0 tot 1000 x 50 mm spijkers in grenen slaan op één enkele acculading. Accu en lader zijn niet inbegrepen.Art-Nr.: 1780144