Ryobi ONE+ 18V Accu 16G Tacker R16GN18-0 spijkerpistool (Groen/zwart, Accu en lader niet inbegrepen)
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Productomschrijving
De Ryobi ONE+ 18V R16GN18-0 16G Tacker is perfect voor het bevestigen van houten sierlijsten, vloeren en nog veel meer. Geen lawaaierige compressor, vervelende luchtslang of duren glasflessen meer met de 18V accu 16G Tacker. Dit spijkerpistool wordt aangedreven door AirStrike-technologie en vuurt 16 gauge spijkers (1,6 mm) van 19 tot 65 mm lang af met twee schietstanden die zijn afgestemd op precisie en snelheid. De gereeedschapsloze ontgrendeling en de instelling van de aandrijfdiepte helpen werkoppervlakken te beschermen en zorgen voor een juiste instelling van de spijkerkoppen. De droogvuurblokkering voorkomt dat het gereedschap werkt zonder geladen spijkers, om schade aan het gereedschap en de oppervlakken te voorkomen en de indicator voor laag aantal spijkers laat je weten wanneer het tijd is om te herladen. Met een 5.0Ah accu kan de Ryobi R16GN18-0 tot 1000 spijkers van 64 mm in grenenhout slaan met één acculading. Accu en lader zijn niet meegeleverd.Art-Nr.: 1780142