Ryobi ONE+ 18V Accu 18G Tacker R18GN18-0 spijkerpistool (Groen/zwart, Accu en lader niet inbegrepen)
Leverbaar binnen 1-3 werkdagen
Productomschrijving
De Ryobi ONE+ 18V R18GN18-0 18G Tacker is perfect voor het binden van zacht en dun hout zonder te splijten. Vermijd de noodzaak van een lawaaierige compressor, vervelende luchtslang of dure glasflessen met de ONE+ 18V Accu 18G Tacker. Dit spijkerpistool wordt aangedrven door AirStrike-technologie en vuurt 18 gauge (1,2 mm) spijkers van 15 tot 50 mm lang af met twee afvuurstanden die zijn afgestemd op precisie en snelheid. De droogvuurblokkerig voorkomt dat het gereedschap werkt zonder geladen spijkers om schade aan het gereedschap en oppervlakken te voorkomen en de indicator voor te weinig spijkers laat jou weten wanneer het tijd is om te herladen. De gereedschapsloze ontgrendeling van de kem van de instelling van de aandrijfdiepte helpen de werkoppervlakken te beschermen en zorgen voor de juiste instelling van de spijkerkoppen. Met het 5.0 Ah accu kan de Ryobi R18GN18-0 tot 1900 50mm spijkers in grenenhout slaan met één acculading. Accu en lader zijn niet meegeleverd.Art-Nr.: 1780132