Salora 32HWA555 32" Led-tv (VGA, HDMI, USB, LAN, Bluetooth, Wifi, Android )
Afbeelding kan van het origineel afwijken.
Productomschrijving
Android TV
Built-in Chromecast
Bluetooth
Wi-Fi
Specificaties
| Energie-efficiëntieklasse SDR | E (A - G) | ||
| Energieverbruik SDR per 1000h | 26 kWh | ||
| Energie-efficiëntieklasse HDR | G (A - G) | ||
| Energieverbruik HDR per 1000h | 45 kWh | ||
| Energieverbruik SDR | 60 Watt | ||
| Energieverbruik stand-by en uitgeschakeld | 0,5 Watt | ||
| Beelddiagonaal | 81.3 cm (32 inch) | ||
| Resolutie | 1366 x 768 pixels | ||
| Type | Led-tv | ||
| EAN | 8720085003704 | ||
| Fabrikantcode | 32HWA555 | ||
| Smart Home compatibel | Google Home | ||
| Geïntegreerde spraakassistent | Google Assistant | ||
| Besturingssysteem | Google Play, Android 11 TV | ||
| Geschikt voor | Multimedia | ||
| Beeld | Formaat | 16:9 | |
| Technologie | Led | ||
| Helderheid | 250 cd/m² | ||
| Functies | HDR Ready, HDR10 | ||
| Refreshrate | 100 Hz | ||
| Pixelklasse | Type | 2 | |
| Contrast | Statisch | 1200 :1 | |
| Tuner | Type | met FBC met FBC | |
| Communicatie | WLAN, Bluetooth | ||
| Stroomvoorziening | Eco-Off | 0.3 W | |
| Luidspreker | Aantal | 2 | |
| Uitgangsvermogen | 6 | ||
| Formaten | Video | 3GP, ASF, AVI, FLV, H.264, H. 265, MOV, MP4, MPG, RM, RMVB, TS, WMV | |
| Wandmontage | VESA compatibel (75 x 75 mm) | ||