Salora 43QLED320 43" Ultra HD Led-tv (Zwart, 3x HDMI, WLAN, BT, Smart tv)
Afbeelding kan van het origineel afwijken.
Let op, geld lenen kost geld.
Productomschrijving
Specificaties
| Beelddiagonaal | 108 cm (43 inch) | ||
| Resolutie | 3840 x 2160 pixels | ||
| Type | Led-tv | ||
| Kleur | Zwart | ||
| EAN | 8720085003186 | ||
| Fabrikantcode | 43QLED320 | ||
| Serie | 320 serie | ||
| Besturingssysteem | Android TV | ||
| Beeld | Formaat | 16:9 | |
| Technologie | QLED | ||
| Helderheid | 250 cd/m² | ||
| Functies | Ultra HD/4K, HDR10, DolbyVision, HLG | ||
| Refreshrate | 50 Hz | ||