De 65” FW-65BZ30L biedt een schermhelderheid van 440 nit. De geavanceerde beeldverwerkingstechnologieën van Sony zorgen ervoor dat alle content er optimaal uitziet. De extra brede kijkhoek van het scherm zorgt ervoor dat iedereen in de kamer kan genieten van heldere, duidelijke beelden, waar ze zich ook bevinden.Art-Nr.: 1928929
Specificaties
| Energie-efficiëntieklasse SDR | F (A - G) | ||
| Energieverbruik SDR per 1000h | 113 kWh | ||
| Energie-efficiëntieklasse HDR | G | ||
| Energieverbruik HDR per 1000h | 155 kWh | ||
| Energieverbruik SDR | 230 Watt | ||
| Energieverbruik stand-by en uitgeschakeld | 0,5 Watt | ||
| Beelddiagonaal | 165.1 cm (65 inch) | ||
| Resolutie | 3840 x 2160 pixels | ||
| Type | Public Display | ||
| Kleur | Zwart | ||
| Fabrikantcode | FW-65BZ30L | ||
| Smart Home compatibel | Apple Home, Google Home | ||
| Geïntegreerde spraakassistent | Google Assistant | ||
| Besturingssysteem | Android TV | ||
| Geschikt voor | Continu gebruik: 24 uur | ||
| Beeld | Formaat | 16:9 | |
| Technologie | Led | ||
| Paneel techniek | IPS | ||
| Functies | Ultra HD/4K, HDR10, DolbyVision, HLG | ||
| Helderheid | 440 cd/m² | ||
| Beeldverbetering | Techniek | TRILUMINOS PRO | |
| Refreshrate | 60 Hz | ||
| Kijkhoek | 5:1 | 89 ° | |
| Verticaal | 89 ° | ||
| Kijkhoek (10:1) | Horizontaal | 178 ° | |
| Verticaal | 178 ° | ||
| Pixelklasse | Type | 2 | |
| Reactietijd | GtG | 8 ms | |
| Contrast | Dynamisch | 300000 :1 | |
| Statisch | 1200 :1 | ||
| Aansluitingen | 4x HDMI-ingang, 1x 3,5 mm audio-ingang, 2x USB-A 2.0, 1x RJ 45, 1x Optisch-uit | ||
| Geheugen opties | 16GB | ||
| Ergonomie | Pivot | Pivot | |
| Communicatie | WLAN | ||
| Stroomvoorziening | Eco-Off | 0.2 W | |
| Luidspreker | 2 Luidspreker | ||
| Uitgangsvermogen | 20 | ||
| Formaten | Video | ASF, AVI, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, Motion JPEG, VC-1, XviD | |
| Wandmontage | VESA compatibel (300 x 300 mm) | ||