TP-Link MC220L converter (Grijs, Retail)

Awards

Productomschrijving

De MC220L is een media converter ontworpen om 1000BASE-SX/LX/LH glasvezel om te zetten naar 1000Base-T koper media of vice versa. Ontworpen volgens IEEE802.3ab 1000Base-T en IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH standaarden, is de MC220L bedoeld om te worden gebruikt met de multi-modus/enkele modus glasvezel kabel die de SC-Type connector gebruikt. Hij werkt op 850nm voor zowel de zendende als de ontvangende data, wanneer hij Multi-modus glasvezel heeft en op 1310nm voor zowel zendende als ontvangende data wanneer hij de enkele modus heeft.Art-Nr.: 921480


Alle prijzen zijn inclusief BTW en thuiskopieheffing, exclusief eventuele verzendkosten en transactiekosten