Bomen & struiken

97-120 van 151 resultaten
GARDENA combisystem Bessenplukker fruitplukker Zwart/turquoise
GARDENA combisystem Bessenplukker fruitplukker
Zwart/turquoise
  • Werkbreedte: 7,5 cm
  • Steellengte: Zonder handvat
  • Wisselsysteem: GARDENA combisystem
  • Type: Fruitplukker met plastic mandje
€ 14,99
Op voorraad
20 % Cashback
WOLF-Garten Heggenschaar HS-CP, klein Rood/grijs, Aluminium handgrepen
WOLF-Garten Heggenschaar HS-CP, klein
Rood/grijs, Aluminium handgrepen
  • Handgreep: Aluminium handvatten met kunststof handgrepen
€ 37,99
Op voorraad
BSI Mousti-Lum Muggenlamp insectenval Wit
BSI Mousti-Lum Muggenlamp insectenval
Wit
  • Werkwijze: Lokken
  • Lokmiddel: Hoogspanning raster, UV-Licht
  • Soort ongedierte: Insecten, Muggen
€ 11,29
Op voorraad
GARDENA Accu-takkenschaar EasyCut 110/18V P4A solo boomschaar Donkergrijs/turquoise, Accu en oplader niet inbegrepen, POWER FOR ALL ALLIANCE
GARDENA Accu-takkenschaar EasyCut 110/18V P4A solo boomschaar
Donkergrijs/turquoise, Accu en oplader niet inbegrepen, POWER FOR ALL ALLIANCE
  • Snijcapaciteit: 28 mm
  • Gewicht: 1.900 g
  • Lengte : 111,5 cm
  • Messen: 250 cm
€ 137,90
Op voorraad
GARDENA Accu-telescooptakkenschaar HighCut 360/18V P4A solo boomschaar Donkergrijs/turquoise, Accu en oplader niet inbegrepen, POWER FOR ALL ALLIANCE
GARDENA Accu-telescooptakkenschaar HighCut 360/18V P4A solo boomschaar
Donkergrijs/turquoise, Accu en oplader niet inbegrepen, POWER FOR ALL ALLIANCE
  • Snijcapaciteit: 28 mm
  • Gewicht: 4.100 g
  • Lengte : 359,9 cm
  • Messen: 500 cm
€ 194,90
Op voorraad
GARDENA Accu-takkenschaar EasyCut 110/18V P4A gebruiksklare set boomschaar Donkergrijs/turquoise, Accu en oplader inbegrepen, POWER FOR ALL ALLIANCE
GARDENA Accu-takkenschaar EasyCut 110/18V P4A gebruiksklare set boomschaar
Donkergrijs/turquoise, Accu en oplader inbegrepen, POWER FOR ALL ALLIANCE
  • Snijcapaciteit: 28 mm
  • Gewicht: 1.900 g
  • Lengte : 111,5 cm
  • Messen: 250 cm
€ 199,00
Op voorraad
Makita Heggenschaar UH5580 Blauw/zwart
Makita Heggenschaar UH5580
Blauw/zwart
  • Vermogen: 670 Watt
  • Zwaardlengte: 55 cm
  • Snijdikte: 18 mm
  • Messnelheid: 1.500 Snijbewegingen/minuut
€ 210,90
Op voorraad
Makita Heggenschaar UH5261 Blauw/zwart
Makita Heggenschaar UH5261
Blauw/zwart
  • Vermogen: 400 Watt
  • Zwaardlengte: 52 cm
  • Snijdikte: 15 mm
  • Messnelheid: 1.600 Snijbewegingen/minuut
€ 122,90
Op voorraad
Makita Heggenschaar UH4861 Blauw/zwart
Makita Heggenschaar UH4861
Blauw/zwart
  • Vermogen: 400 Watt
  • Zwaardlengte: 48 cm
  • Snijdikte: 15 mm
  • Messnelheid: 1.600 Snijbewegingen/minuut
€ 116,90
Op voorraad
15 % Cashback
GARDENA VeggieCut mes Grijs/turquoise, Incl. riemholster
GARDENA VeggieCut mes
Grijs/turquoise, Incl. riemholster
  • Greep: Ergonomische ErgoTec-handgreep
  • Gebruik: Om groente en sla te oogsten, reinigen en schillen
€ 13,99
Op voorraad
15 % Cashback
GARDENA FreshCut snoeischaar Grijs/turquoise
GARDENA FreshCut snoeischaar
Grijs/turquoise
  • Greep: Handgrepen met softgrip
  • Snijtechniek: Bypass
  • Gebruik: Voor het oogsten van verse kruiden, bessen of snijbloemen
€ 13,99
Op voorraad
20 % Cashback
WOLF-Garten RS-EN snoeischaar Rood
WOLF-Garten RS-EN snoeischaar
Rood
  • Snijdikte: 19 mm
  • Snijtechniek: Aambeeld
  • Gebruik: Voor takken met een doorsnede tot 19 mm
€ 11,99
Op voorraad
DCM Bio Anti-Slak 750g insecticide Tot 150 m²
DCM Bio Anti-Slak 750g insecticide
Tot 150 m²
  • Werkwijze: Vergiftigen
  • Lokmiddel: Lokken
(€ 13,19 / 1 kg)
€ 9,89
Op voorraad
15 % Cashback
GARDENA PrecisionCut Buxusschaar heggenschaar Zwart/turquoise, 12302-20
GARDENA PrecisionCut Buxusschaar heggenschaar
Zwart/turquoise, 12302-20
  • Zwaardlengte: 18 cm
  • Werkt op: Handbediening
€ 22,99
Op voorraad
GARDENA Drukveer reserveonderdeel 5379-20
GARDENA Drukveer reserveonderdeel
5379-20
  • Aantal: 1 ‐delig
  • Geschikt voor: Snoeischaren
  • Bereik: Tuin
€ 2,99
Op voorraad
HG Fruitvliegjesval Navulling insecticide 2 x 20 ml
HG Fruitvliegjesval Navulling insecticide
2 x 20 ml
  • Werkwijze: Lokken
  • Lokmiddel: Zelfklevend, Geurstof
  • Soort ongedierte: Insecten
€ 7,09
Op voorraad
DCM Brandnetelgier - Concentraat 1,5 L insecticide Tot 300 m²
DCM Brandnetelgier - Concentraat 1,5 L insecticide
Tot 300 m²
  • Werkwijze: Verdrijven
(€ 7,53 / 1 l)
€ 11,29
Op voorraad
SBM Life Science Protect Home Zilvervisjesspray, 400 ml insecticide
SBM Life Science Protect Home Zilvervisjesspray, 400 ml insecticide
  • Werkwijze: Vergiftigen
  • Soort ongedierte: Insecten
(€ 24,23 / 1 l)
€ 9,69
Op voorraad
15 % Cashback
GARDENA Classic snoeischaar Turquoise, 8754-30
GARDENA Classic snoeischaar
Turquoise, 8754-30
  • Snijdikte: 18 mm
  • Snijtechniek: Bypass, met geïntegreerde draadknipper
  • Gewicht: 135 g
€ 9,49
Op voorraad
15 % Cashback
GARDENA Combi-System Aambeeld boomschaar Grijs, 297-20
GARDENA Combi-System Aambeeld boomschaar
Grijs, 297-20
  • Snijcapaciteit: 35 mm
  • Gewicht: 1.130 g
  • Kleur: Grijs
€ 45,99
Op voorraad
HG HGX spray tegen wespen insecticide 400 ml
HG HGX spray tegen wespen insecticide
400 ml
  • Werkwijze: Vergiftigen
  • Soort ongedierte: Wespen
€ 12,99
Op voorraad
Fiskars Mes, slot, schroefset PB8 M & L reservemes 1026280
Fiskars Mes, slot, schroefset PB8 M & L reservemes
1026280
  • Aantal: 5 ‐delig
  • Geschikt voor: Snoeischaar
  • Bereik: Tuin
€ 25,79
Op voorraad
20 % Cashback
WOLF-Garten RS2500 Snoeischaar Comfort Plus Rood/grijs
WOLF-Garten RS2500 Snoeischaar Comfort Plus
Rood/grijs
  • Snijdikte: 25 mm
  • Greep: Softgrip
  • Snijtechniek: Aambeeld
  • Gebruik: Voor het snoeien van takken tot en met een doorsnede van 25 mm
€ 15,99
Op voorraad
SBM Life Science Protect Home Fastion KO kruipende insecten buitenhuis insecticide
SBM Life Science Protect Home Fastion KO kruipende insecten buitenhuis insecticide
  • Soort ongedierte: Insecten
€ 11,99
Op voorraad
97-120 van 151 resultaten

Bomen en struiken

Bomen en struiken onderhouden kan flink wat werk opleveren. Goed tuingereedschap is dan natuurlijk het halve werk! Binnen ons assortiment vind je onder andere bosbouwgereedschap, fruitplukkers, heggenscharen, takkenscharen en zagen voor het bijhouden van het groen rondom jouw huis. Natuurlijk is het ook belangrijk om ongedierte uit je tuin te weren. Met insectengaas houd je insecten uit jouw gewassen en struiken.



Alle prijzen zijn inclusief BTW en thuiskopieheffing, exclusief eventuele verzendkosten en transactiekosten