Tuinmerken

577-600 van 1396 resultaten
Bosch Kunststof messen ART23-18LI Durablade reservemes 5 stuks
Bosch Kunststof messen ART23-18LI Durablade reservemes
5 stuks
  • Accessoire: Vervangmessen
€ 7,59
Op voorraad
GARDENA Verstelbare Einddruppelaar, drukcompenserend. druppelaar Zwart/turquoise, 5 Stuks
GARDENA Verstelbare Einddruppelaar, drukcompenserend. druppelaar
Zwart/turquoise, 5 Stuks
  • Aantal/lengte: 5 stuk(s)
  • Aansluitingen: 4,6 mm
  • Aansluittechnologie: GARDENA "Quick & Easy ", Voor het inschroeven
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 1,20 / stuk)
€ 5,99
Op voorraad
GARDENA Seriedruppelaar 2 l/u druppelaar Zwart/turquoise, 10 Stuks
GARDENA Seriedruppelaar 2 l/u druppelaar
Zwart/turquoise, 10 Stuks
  • Aantal/lengte: 10 stuk(s)
  • Aansluitingen: 4,6 mm
  • Aansluittechnologie: GARDENA "Quick & Easy "
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 0,65 / stuk)
€ 6,49
Op voorraad
GARDENA Premium Kraanstuk 21 mm (G 1/2") Zilver, 18240-50
GARDENA Premium Kraanstuk 21 mm (G 1/2")
Zilver, 18240-50
  • Type aansluiting: Kraanaansluiting
  • Voor diameter: 13 mm (1/2"), 15 mm (5/8"), 19 mm (3/4")
  • Schroefkoppeling: 21 mm (G 1/2"), GARDENA slang aansluitingssysteem
  • Aantal delen: 1 ‐delig
€ 6,99
Op voorraad
GARDENA Comfort broes voor bloembedden Grijs/oranje, 18319-20
GARDENA Comfort broes voor bloembedden
Grijs/oranje, 18319-20
  • Vorm: Impuls pistoolbroes
  • Waterstraal: Douchestraal
  • Bediening: Oneindig verstelbaar, Impulsbesproeiing, Tijd slot
€ 21,99
Op voorraad
GARDENA Cleansystem Cleaning Sticks, 10 stuks reinigingsmiddel
GARDENA Cleansystem Cleaning Sticks, 10 stuks reinigingsmiddel
  • Geschikt voor: GARDENA Cleansystem handborstels
  • Netto inhoud: 10 st.
  • Gebruik: Schoonmaken met behulp van de GARDENA Cleansystem handborstels
(€ 0,50 / stuk)
€ 4,99
Op voorraad
GARDENA Tuinhandschoen 11501-20, Maat 8 / M
GARDENA Tuinhandschoen
11501-20, Maat 8 / M
  • Type: Handschoen
  • Materiaal: Katoen 12 %, Polyester 65 %, Spandex 2 %, Nylon 15 %, 6% polyurethaan
  • Doelgroep: Unisex (volwassenen)
€ 6,99
Op voorraad
GARDENA Tuinhandschoenen 11502-20, Maat 9 / L
GARDENA Tuinhandschoenen
11502-20, Maat 9 / L
  • Type: Handschoen
  • Materiaal: Polyester 65 %, Spandex 2 %, Nylon 15 %, 6% polyurethaan, Oeko-Tex® Standard 100
  • Doelgroep: Unisex (volwassenen)
€ 5,99
Op voorraad
GARDENA L-stuk 13 mm (1/2") verbinding Donkergrijs, 2 Stuks
GARDENA L-stuk 13 mm (1/2") verbinding
Donkergrijs, 2 Stuks
  • Aantal stuks: 2 stuk(s)
  • Aansluitingen: 13 mm
  • Aansluittechnologie: GARDENA "Quick & Easy "
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 2,00 / stuk)
€ 3,99
Op voorraad
GARDENA Verlengbuis voor Sproeiers Zwart, 5 Stuks
GARDENA Verlengbuis voor Sproeiers
Zwart, 5 Stuks
(€ 0,80 / stuk)
€ 3,99
Op voorraad
GARDENA Combisystem gazonhark Turquoise, 3381-20
GARDENA Combisystem gazonhark
Turquoise, 3381-20
  • Werkbreedte: 60 cm
  • Type: Beugelhark
  • Wisselsysteem: GARDENA combisystem
€ 21,99
Op voorraad
GARDENA Einddruppelaar 2 l/u, drukregulerend druppelaar Donkergrijs, 10 stuks
GARDENA Einddruppelaar 2 l/u, drukregulerend druppelaar
Donkergrijs, 10 stuks
  • Aantal/lengte: 10 stuk(s)
  • Aansluitingen: 4,6 mm
  • Aansluittechnologie: GARDENA "Quick & Easy ", Voor het inschroeven
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 0,60 / stuk)
€ 5,99
Op voorraad
GARDENA T-stuk 4,6 mm (3/16") verbinding Donkergrijs, 10 Stuks
GARDENA T-stuk 4,6 mm (3/16") verbinding
Donkergrijs, 10 Stuks
  • Aantal stuks: 10 stuk(s)
  • Aansluitingen: 4,6 mm
  • Aansluittechnologie: GARDENA "Quick & Easy "
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 0,50 / stuk)
€ 4,99
Op voorraad
WOLF-Garten multi-star Ui-M Multihark bladhark Rood/geel
WOLF-Garten multi-star Ui-M Multihark bladhark
Rood/geel
  • Werkbreedte: 42 cm
  • Type: Bladbezem
  • Wisselsysteem: WOLF-Garten multi-star® systeem
€ 11,99
Op voorraad
WOLF-Garten multi-star WK-M Vijvernet Zwart/rood
WOLF-Garten multi-star WK-M Vijvernet
Zwart/rood
€ 22,99
Op voorraad
GARDENA Hoekstuk 25 mm x 3/4" buitendraad verbinding Zwart/grijs, 2783-20
GARDENA Hoekstuk 25 mm x 3/4" buitendraad verbinding
Zwart/grijs, 2783-20
  • Aantal stuks: 1 ‐delig
  • Aansluitingen: 25 mm, 3/4" buitenschroefdraad
  • Aansluittechnologie: GARDENA "Quick & Easy "
  • Onderdeel voor: Sprinklersysteem
€ 4,99
Op voorraad
GARDENA Koppeling 4,6 mm (3/16") connector Donkergrijs, 10 Stuks
GARDENA Koppeling 4,6 mm (3/16") connector
Donkergrijs, 10 Stuks
  • Aantal stuks: 10 stuk(s)
  • Aansluitingen: 4,6 mm
  • Aansluittechnologie: GARDENA "Quick & Easy "
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 0,40 / stuk)
€ 3,99
Op voorraad
GARDENA L-stuk 4,6 mm (3/16") verbinding Donkergrijs, 10 Stuks
GARDENA L-stuk 4,6 mm (3/16") verbinding
Donkergrijs, 10 Stuks
  • Aantal stuks: 10 stuk(s)
  • Aansluitingen: 4,6 mm
  • Aansluittechnologie: GARDENA "Quick & Easy "
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 0,40 / stuk)
€ 3,99
Op voorraad
GARDENA Buishouder 3/16" Grijs, 13218-20, 15 stuks
GARDENA Buishouder 3/16"
Grijs, 13218-20, 15 stuks
  • Aantal stuks: 15 stuk(s)
  • Aansluitingen: 4,6 mm
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 0,33 / stuk)
€ 4,99
Op voorraad
GARDENA Nevelstraal Sproeikop Zwart/turquoise, 5 stuks
GARDENA Nevelstraal Sproeikop
Zwart/turquoise, 5 stuks
  • Aantal/lengte: 5 stuk(s)
  • Aansluitingen: 13 mm
  • Aansluittechnologie: Voor het inschroeven
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 0,70 / stuk)
€ 3,49
Op voorraad
GARDENA Classic Multi 6-sproeier Boogie Grijs/oranje, 2073-20
GARDENA Classic Multi 6-sproeier Boogie
Grijs/oranje, 2073-20
  • Sectorinstelling: 180 ° tot 360 °
  • Beregend oppervlak: 11 m² tot 100 m²
  • Aansluiting: GARDENA slang aansluitingssysteem
€ 16,99
Op voorraad
WOLF-Garten multi-star Bi-M Beluchter schoffel Rood/geel
WOLF-Garten multi-star Bi-M Beluchter schoffel
Rood/geel
  • Werkbreedte: 3,5 cm
  • Uitvoering: Beluchter
  • Steelsysteem: WOLF-Garten multi-star® systeem
€ 9,99
Op voorraad
WOLF-Garten multi-star Voegenborstel FB-M + multi-star ZM 140 Essenhouten steel Rood/geel
WOLF-Garten multi-star Voegenborstel FB-M + multi-star ZM 140 Essenhouten steel
Rood/geel
  • Borstellengte: 9 cm
  • Steellengte: 140 cm
  • Steelsysteem: WOLF-Garten multi-star® systeem
€ 19,99
Op voorraad
GARDENA Micro-Drip-System Universele Koppeling 1/2" connector Donkergrijs
GARDENA Micro-Drip-System Universele Koppeling 1/2" connector
Donkergrijs
  • Aantal stuks: 1 stuk(s)
  • Aansluitingen: 13 mm
  • Aansluittechnologie: GARDENA "Quick & Easy "
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
€ 2,49
Op voorraad
577-600 van 1396 resultaten

Tuinmerken 

Met de producten van onze tuin merken ben je helemaal klaar om je tuin onder handen te nemen. Ongeacht het seizoen en de klus hebben wij het geschikte tuingereedschap voor je. 

Of je nou op zoek bent naar tuinmeubels van Amazonas, tuingereedschap van Black&Decker, Einhell, Fiskars, GARDENA of WOLF-Garten of een robotmaaier van Robomow, wij hebben het.

Amazonas | Bestway | BLACK&DECKER | Bosch | Einhell | Fiskars | GARDENA | Kärcher | WOLF-Garten | Robomow



Alle prijzen zijn inclusief BTW en thuiskopieheffing, exclusief eventuele verzendkosten en transactiekosten