Tuinmerken

937-960 van 1396 resultaten
GARDENA Voegenborstel van staaldraad borstel Voor EasyWeed 1800, voor krasbestendige oppervlakken
GARDENA Voegenborstel van staaldraad borstel
Voor EasyWeed 1800, voor krasbestendige oppervlakken
  • Geschikt voor: Vloerreiniger
  • Compatibel: GARDENA EasyWeed 1800 accu-voegenborstel
  • Gebruikswijze: Voor grondige reiniging van voegen in bestrating en plaatbekleding
  • Materiaal: Stalen borstelharen
€ 15,99
Op voorraad
WOLF-Garten multi-star ZM-A 150 Aluminium steel Rood/zilver
WOLF-Garten multi-star ZM-A 150 Aluminium steel
Rood/zilver
  • Materiaal: Aluminium
  • Totale lengte: 150 cm
  • Wissel systeem: WOLF-Garten multi-star® systeem
  • Gewicht: 1000 g
€ 17,39
Op voorraad
WOLF-Garten LU-P Bloemenschepje handschepje Rood/geel
WOLF-Garten LU-P Bloemenschepje handschepje
Rood/geel
  • Werkbreedte: 5 cm
  • Type: Troffel
  • Steel: Vaste handgreep, geen snelwisselsysteem
€ 2,99
Op voorraad
GARDENA Pop-up Sprinkler MD40 sproeier Zwart/grijs
GARDENA Pop-up Sprinkler MD40 sproeier
Zwart/grijs
  • Aantal/lengte: 1 ‐delig
  • Aansluitingen: 1/2" binnenschroefdraad
  • Aansluittechnologie: Voor het inschroeven
  • Onderdeel voor: Sprinklersysteem
€ 13,99
Op voorraad
WOLF-Garten Multi-star ZM 140 Essenhouten steel Houtkleur
WOLF-Garten Multi-star ZM 140 Essenhouten steel
Houtkleur
  • Totale lengte: 140 cm
  • Wissel systeem: WOLF-Garten multi-star® systeem
  • Gewicht: 606 g
€ 12,99
Op voorraad
WOLF-Garten GH-U10 Universele handschoenen Rood/geel, Maat 10
WOLF-Garten GH-U10 Universele handschoenen
Rood/geel, Maat 10
  • Type: Handschoen
  • Doelgroep: Unisex (volwassenen)
€ 11,99
Op voorraad
GARDENA Verlengkabel Zwart, 10 meter
GARDENA Verlengkabel
Zwart, 10 meter
  • Gebruik: Om de aansluitkabel te verlengen
  • Aansluitingen: 1x Speciale aansluiting van de fabrikant op 1x Speciale aansluiting van de fabrikant
  • Kabellengte: 10 meter
(€ 1,20 / 1 m)
€ 11,99
Op voorraad
WOLF-Garten multi-star dubbelhakje LN-M/ZM 015 schoffel Rood/geel
WOLF-Garten multi-star dubbelhakje LN-M/ZM 015 schoffel
Rood/geel
  • Werkbreedte: 7 cm
  • Uitvoering: Dubbelhak
  • Steellengte: 15 cm
  • Steelsysteem: WOLF-Garten multi-star® systeem
€ 11,99
Op voorraad
GARDENA Koppeling Grijs, 931-50
GARDENA Koppeling
Grijs, 931-50
  • Type aansluiting: Koppeling
  • Voor diameter: 13 mm (1/2"), 15 mm (5/8"), 19 mm (3/4")
  • Schroefkoppeling: GARDENA slang aansluitingssysteem
  • Aantal delen: 1 ‐delig
€ 2,99
Op voorraad
GARDENA Kabelklem 24 V kabelclip Grijs, 1282-20, 6 stuks
GARDENA Kabelklem 24 V kabelclip
Grijs, 1282-20, 6 stuks
  • Aantal stuks: 6 stuk(s)
  • Aansluitingen: 3,9 mm
  • Onderdeel voor: Sprinklersysteem
(€ 2,00 / stuk)
€ 11,99
Op voorraad
GARDENA Draadcassette compleet grastrimmer draad 2406-20
GARDENA Draadcassette compleet grastrimmer draad
2406-20
€ 11,90
Op voorraad
GARDENA Reservemessen 5368-20, 20 stuks
GARDENA Reservemessen
5368-20, 20 stuks
  • Accessoire: Vervangmessen
  • Compatibel met: Turbotrimmer AccuCut 400 Li, AccuCut 450 Li, accuCut
(€ 0,45 / stuk)
€ 8,99
Op voorraad
WOLF-Garten KF-2K Voegenkrabber Rood/geel
WOLF-Garten KF-2K Voegenkrabber
Rood/geel
  • Gebruik: Voor het verwijderen van gras, mos en onkruid tussen bijvoorbeeld tegels, langs muren, trappen etc
€ 8,99
Op voorraad
Robomow Draadpinnen, 50 stuks MRK7101A
Robomow Draadpinnen, 50 stuks
MRK7101A
  • Geschikt voor: Grasmaaier
(€ 0,24 / stuk)
€ 11,99
Op voorraad
WOLF-Garten multi-star BA-M handkrabber Rood/geel
WOLF-Garten multi-star BA-M handkrabber
Rood/geel
  • Werkbreedte: 9 cm
  • Uitvoering: Tuinkrabber
  • Steelsysteem: WOLF-Garten multi-star® systeem
€ 10,99
Op voorraad
WOLF-Garten multi-star iM-M Dubbelhak schoffel Rood/geel
WOLF-Garten multi-star iM-M Dubbelhak schoffel
Rood/geel
  • Werkbreedte: 7 cm
  • Uitvoering: Dubbelhak
  • Steelsysteem: WOLF-Garten multi-star® systeem
€ 11,99
Op voorraad
WOLF-Garten multi-star LU-SM Tuinschep schop Rood/geel
WOLF-Garten multi-star LU-SM Tuinschep schop
Rood/geel
  • Werkbreedte: 8 cm
  • Type: Troffel
  • Steel: WOLF-Garten multi-star® systeem
€ 11,99
Op voorraad
WOLF-Garten multi-star onkruidwieder LB-M/ZM 015 handkrabber Rood/grijs
WOLF-Garten multi-star onkruidwieder LB-M/ZM 015 handkrabber
Rood/grijs
  • Werkbreedte: 7 cm
  • Uitvoering: Tuinkrabber
  • Steellengte: 15 cm
  • Steelsysteem: WOLF-Garten multi-star® systeem
€ 11,99
Op voorraad
GARDENA Slangstuk met reguleerventiel Grijs/oranje, 942-50
GARDENA Slangstuk met reguleerventiel
Grijs/oranje, 942-50
  • Type aansluiting: Slangstuk met kliksysteem
  • Voor diameter: 13 mm (1/2")
  • Schroefkoppeling: GARDENA slang aansluitingssysteem
  • Aantal delen: 2 ‐delig
€ 7,99
Op voorraad
15 % Cashback
GARDENA Classic snoeischaar Turquoise, 8754-30
GARDENA Classic snoeischaar
Turquoise, 8754-30
  • Snijdikte: 18 mm
  • Snijtechniek: Bypass, met geïntegreerde draadknipper
  • Gewicht: 135 g
€ 9,49
Op voorraad
GARDENA Premium reinigingssproeier set 13 mm (1/2") - 15 mm (5/8“) spuit Zwart/zilver, 18306-20
GARDENA Premium reinigingssproeier set 13 mm (1/2") - 15 mm (5/8“) spuit
Zwart/zilver, 18306-20
  • Vorm: Impuls pistoolspuit
  • Waterstraal: Volle straal, Nevelstraal
  • Bediening: Oneindig verstelbaar, Impulsbesproeiing, Tijd slot
€ 29,99
Op voorraad
Fiskars Mes, slot, schroefset PB8 M & L reservemes 1026280
Fiskars Mes, slot, schroefset PB8 M & L reservemes
1026280
  • Aantal: 5 ‐delig
  • Geschikt voor: Snoeischaar
  • Bereik: Tuin
€ 25,79
Op voorraad
GARDENA Stelenhouder Flex Zwart/turquoise
GARDENA Stelenhouder Flex
Zwart/turquoise
  • Soort bevestiging: Schroefbevestiging, Opknoping
€ 10,49
Op voorraad
WOLF-Garten Klapzaag Powercut Saw 275 snoeizaag Rood/geel
WOLF-Garten Klapzaag Powercut Saw 275 snoeizaag
Rood/geel
  • Werkt op: Handbediening
  • Veiligheidsfuncties: Veiligheidsvergrendeling voor transport en opberging
€ 49,99
Op voorraad
937-960 van 1396 resultaten

Tuinmerken 

Met de producten van onze tuin merken ben je helemaal klaar om je tuin onder handen te nemen. Ongeacht het seizoen en de klus hebben wij het geschikte tuingereedschap voor je. 

Of je nou op zoek bent naar tuinmeubels van Amazonas, tuingereedschap van Black&Decker, Einhell, Fiskars, GARDENA of WOLF-Garten of een robotmaaier van Robomow, wij hebben het.

Amazonas | Bestway | BLACK&DECKER | Bosch | Einhell | Fiskars | GARDENA | Kärcher | WOLF-Garten | Robomow



Alle prijzen zijn inclusief BTW en thuiskopieheffing, exclusief eventuele verzendkosten en transactiekosten