Ubiquiti FC-SM-100 LC-LC Single OS2 - 30m kabel (Zwart)

€ 69,90
( € 2,33 / 1 m )
plus verzendkosten van€ 5,95
Op voorraad

Awards

Productomschrijving

De 30 meter lange Ubiquiti FC-SM-100 LC-LC Single OS2 met LC (lucent connector) naar LC-connectoren is ideaal voor buiteninstallaties (glasvezel). Het is licht, flexibel en voorzien van een beschermstrip tegen het weer. De kabel heeft een kern van 9µm en 125µm bekleding.Art-Nr.: 1324304


Alle prijzen zijn inclusief BTW en thuiskopieheffing, exclusief eventuele verzendkosten en transactiekosten