Ubiquiti FC-SM-300 LC-LC Single OS2 kabel (Zwart, 90 meter)

€ 139,90
( € 1,55 / 1 m )
plus verzendkosten van€ 5,95
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar

Awards

Productomschrijving

De 90 meter lange Ubiquiti FC-SM-100 LC-LC Single OS2 met LC (lucent connector) naar LC-connectoren is ideaal voor buiteninstallaties (glasvezel). Het is licht, flexibel en voorzien van een beschermstrip tegen het weer. De kabel heeft een kern van 9µm en 125µm bekleding.Art-Nr.: 1324307


Alle prijzen zijn inclusief BTW en thuiskopieheffing, exclusief eventuele verzendkosten en transactiekosten