Case fans

145-168 van 496 resultaten
Fractal Design Momentum 12 RGB case fans Zwart, 3 stuks, 120 x 120 x 25 mm, PWM
Fractal Design Momentum 12 RGB case fans
Zwart, 3 stuks, 120 x 120 x 25 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 350 tot 2.200 rpm
  • Geluidssterkte: 28,03 dB
(€ 26,63 / stuk)
€ 79,90
Op voorraad
SilverStone AP181 case fan Zwart, 180 x 180 x 32 mm, 3-Pin-aansluiting
SilverStone AP181 case fan
Zwart, 180 x 180 x 32 mm, 3-Pin-aansluiting
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 700 tot 1.200 rpm
  • Geluidssterkte: 15,9 - 30 dB
€ 16,90
Op voorraad
ARCTIC P14 Pro A-RGB case fan Wit, 140 x 140 x 27 mm, PWM
ARCTIC P14 Pro A-RGB case fan
Wit, 140 x 140 x 27 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 400 tot 2.500 rpm
  • Bevestiging: geschroefd
€ 11,99
Op voorraad
Corsair RS140 PWM case fans Zwart, 2 stuks, 140 x 140 x 25 mm
Corsair RS140 PWM case fans
Zwart, 2 stuks, 140 x 140 x 25 mm
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 330 tot 1.700 rpm
  • Geluidssterkte: 10 - 36 dB
(€ 14,50 / stuk)
€ 29,00
Op voorraad
GRATIS Verzending
NZXT F360X RGB case fans Wit, 3 stuks, 360 x 120 x 30 mm, PWM
NZXT F360X RGB case fans
Wit, 3 stuks, 360 x 120 x 30 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 3.100 rpm
  • Geluidssterkte: 41 dB
€ 75,90
Op voorraad
ARCTIC P14 Pro case fan Zwart, 140 x 140 x 27 mm, PWM
ARCTIC P14 Pro case fan
Zwart, 140 x 140 x 27 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 400 tot 2.500 rpm
  • Geluidssterkte: 23,5 dB (0,3 sone)
€ 5,99
Op voorraad
Lian Li UNI FAN SL-INF FLEX 120 Wireless RGB case fan Wit, 120 x 124 x 28 mm, PWM
Lian Li UNI FAN SL-INF FLEX 120 Wireless RGB case fan
Wit, 120 x 124 x 28 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 200 tot 2.300 rpm
  • Geluidssterkte: 29,2 dB
€ 32,99
Op voorraad
Fractal Design Momentum 14 RGB case fan Zwart, 140 x 140 x 25 mm, PWM
Fractal Design Momentum 14 RGB case fan
Zwart, 140 x 140 x 25 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 350 tot 1.800 rpm
  • Geluidssterkte: 28 dB
€ 32,99
Op voorraad
be quiet! Light Wings LX PWM high-speed RGB case fan Zwart, 120 x 120 x 25 mm
be quiet! Light Wings LX PWM high-speed RGB case fan
Zwart, 120 x 120 x 25 mm
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 2.100 rpm
  • Geluidssterkte: 30,9 dB
€ 18,90
Op voorraad
GRATIS Verzending
Corsair RX120 MAX Thick case fans Zwart, 3 stuks, 120 x 120 x 30 mm, PWM
Corsair RX120 MAX Thick case fans
Zwart, 3 stuks, 120 x 120 x 30 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 2.000 rpm
  • Geluidssterkte: 10 - 36 dB
€ 69,90
Op voorraad
Lian Li UNI FAN SL-INFINITY 120 Wireless Reversed Blade RGB case fan Zwart, 120 x 122 x 25 mm, PWM
Lian Li UNI FAN SL-INFINITY 120 Wireless Reversed Blade RGB case fan
Zwart, 120 x 122 x 25 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 0,2 tot 2.200 rpm
  • Geluidssterkte: 32,2 dB
€ 31,99
Op voorraad
Sharkoon SilentStorm BW120 PWM case fan 120 x 120 x 25 mm
Sharkoon SilentStorm BW120 PWM case fan
120 x 120 x 25 mm
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 450 tot 1.400 rpm
  • Geluidssterkte: 28 dB
€ 9,90
Op voorraad
Lian Li UNI FAN SL-INFINITY 120 Reverse Blade RGB case fan Zwart, 120 x 122 x 25 mm, PWM
Lian Li UNI FAN SL-INFINITY 120 Reverse Blade RGB case fan
Zwart, 120 x 122 x 25 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 200 tot 2.100 rpm
  • Geluidssterkte: 32 dB
€ 29,99
Op voorraad
Fractal Design Momentum 12 RGB case fan Zwart, 120 x 120 x 25 mm, PWM
Fractal Design Momentum 12 RGB case fan
Zwart, 120 x 120 x 25 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 350 tot 2.200 rpm
  • Geluidssterkte: 28,03 dB
€ 29,99
Op voorraad
Lian Li UNI FAN SL120 Reverse Wireless RGB case fan Zwart, 120 x 124.5 x 28 mm, PWM
Lian Li UNI FAN SL120 Reverse Wireless RGB case fan
Zwart, 120 x 124.5 x 28 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 2.000 rpm
  • Geluidssterkte: 31 dB
€ 29,99
Op voorraad
ARCTIC P9 Silent case fan Zwart, 92 x 92 x 25 mm
ARCTIC P9 Silent case fan
Zwart, 92 x 92 x 25 mm
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 1.900 rpm
  • Fan: Aantal: 1 stuk(s), Breedte: 92 mm, Hoogte: 92 mm, Diepte: 25 mm
€ 2,99
Op voorraad
GRATIS Verzending
NZXT F360X RGB case fans Zwart, 3 stuks, 360 x 120 x 30 mm, PWM
NZXT F360X RGB case fans
Zwart, 3 stuks, 360 x 120 x 30 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 3.100 rpm
  • Geluidssterkte: 41 dB
€ 68,90
Op voorraad
Corsair iCUE LINK RX120 RGB case fan Wit, 120 x 120 x 25 mm, PWM
Corsair iCUE LINK RX120 RGB case fan
Wit, 120 x 120 x 25 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 0,4 tot 2.100 rpm
  • Geluidssterkte: 10 - 36 dB
€ 29,99
Op voorraad
Noctua NF-A12x25 LS-PWM case fan 120 x 120 x 25 mm
Noctua NF-A12x25 LS-PWM case fan
120 x 120 x 25 mm
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 900 tot 1.200 rpm
  • Geluidssterkte: 7,6 - 12,1 dB
€ 28,99
Op voorraad
Thermaltake CT120 EX ARGB Sync PC Cooling Fan Matcha Green (3-Fan Pack) case fans Lichtgroen, 3 stuks, 120 x 120 x 25 mm, PWM
Thermaltake CT120 EX ARGB Sync PC Cooling Fan Matcha Green (3-Fan Pack) case fans
Lichtgroen, 3 stuks, 120 x 120 x 25 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 500 tot 2.000 rpm
  • Geluidssterkte: 28,5 dB
(€ 21,63 / stuk)
€ 64,90
Op voorraad
Thermaltake CT120 EX ARGB Sync PC Cooling Fan Hydrangea Blue (3-Fan Pack) case fans Lichtblauw, 3 stuks, 120 x 120 x 25 mm, PWM
Thermaltake CT120 EX ARGB Sync PC Cooling Fan Hydrangea Blue (3-Fan Pack) case fans
Lichtblauw, 3 stuks, 120 x 120 x 25 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 500 tot 2.000 rpm
  • Geluidssterkte: 28,5 dB
(€ 21,63 / stuk)
€ 64,90
Op voorraad
Thermaltake Riing Quad 12 RGB Radiator Fan TT Premium Edition Single Fan Pack - White case fan Wit, 120 x 120 x 25 mm
Thermaltake Riing Quad 12 RGB Radiator Fan TT Premium Edition Single Fan Pack - White case fan
Wit, 120 x 120 x 25 mm
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 500 tot 1.500 rpm
  • Geluidssterkte: 25 dB
€ 26,99
Op voorraad
Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Fan TT Premium Edition Single Fan Pack case fan Zwart, 140 x 140 x 25 mm
Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Fan TT Premium Edition Single Fan Pack case fan
Zwart, 140 x 140 x 25 mm
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 500 tot 1.400 rpm
  • Geluidssterkte: 26,1 dB
€ 39,99
Op voorraad
ENDORFY Stratus 140 PWM ARGB case fan Zwart, 140 x 140 x 25 mm
ENDORFY Stratus 140 PWM ARGB case fan
Zwart, 140 x 140 x 25 mm
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 200 tot 1.200 rpm
  • Bevestiging: geschroefd
€ 10,49
Op voorraad
145-168 van 496 resultaten


Alle prijzen zijn inclusief BTW en thuiskopieheffing, exclusief eventuele verzendkosten en transactiekosten