GARDENA Waterwereld Micro-Drip

25-48 van 65 resultaten
GARDENA Micro-Drip-System T-stuk 1/2” – 3/16" verbinding Donkergrijs
GARDENA Micro-Drip-System T-stuk 1/2” – 3/16" verbinding
Donkergrijs
  • Aantal stuks: 5 stuk(s)
  • Aansluitingen: 13 mm
  • Aansluittechnologie: GARDENA "Quick & Easy "
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 1,70 / stuk)
€ 8,49
Op voorraad
GARDENA Seriedruppelaar 2 l/u, drukcompenserend druppelaar Donkergrijs, 10 stuks
GARDENA Seriedruppelaar 2 l/u, drukcompenserend druppelaar
Donkergrijs, 10 stuks
  • Aantal/lengte: 10 stuk(s)
  • Aansluitingen: 4,6 mm
  • Aansluittechnologie: GARDENA "Quick & Easy "
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 0,80 / stuk)
€ 7,99
Op voorraad
GARDENA Sproeier voor kleine oppervlakken Zwart/turquoise
GARDENA Sproeier voor kleine oppervlakken
Zwart/turquoise
  • Aantal/lengte: 10 stuk(s)
  • Aansluitingen: 13 mm
  • Aansluittechnologie: Voor het inschroeven
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 0,80 / stuk)
€ 7,99
Op voorraad
GARDENA Verstelbare Einddruppelaar 0–15 l/u druppelaar Zwart/turquoise, 10 Stuks
GARDENA Verstelbare Einddruppelaar 0–15 l/u druppelaar
Zwart/turquoise, 10 Stuks
  • Aantal/lengte: 10 stuk(s)
  • Aansluitingen: 4,6 mm
  • Aansluittechnologie: GARDENA "Quick & Easy ", Voor het inschroeven
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 0,70 / stuk)
€ 6,99
Op voorraad
GARDENA Verstelbare Einddruppelaar, drukcompenserend. druppelaar Zwart/turquoise, 5 Stuks
GARDENA Verstelbare Einddruppelaar, drukcompenserend. druppelaar
Zwart/turquoise, 5 Stuks
  • Aantal/lengte: 5 stuk(s)
  • Aansluitingen: 4,6 mm
  • Aansluittechnologie: GARDENA "Quick & Easy ", Voor het inschroeven
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 1,20 / stuk)
€ 5,99
Op voorraad
GARDENA Micro-Drip-System Montagegereedschap Zwart
GARDENA Micro-Drip-System Montagegereedschap
Zwart
  • Geschikt voor: Tuin
  • Geschikt voor: Tuin
€ 5,99
Op voorraad
GARDENA Seriedruppelaar 2 l/u druppelaar Zwart/turquoise, 10 Stuks
GARDENA Seriedruppelaar 2 l/u druppelaar
Zwart/turquoise, 10 Stuks
  • Aantal/lengte: 10 stuk(s)
  • Aansluitingen: 4,6 mm
  • Aansluittechnologie: GARDENA "Quick & Easy "
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 0,65 / stuk)
€ 6,49
Op voorraad
GARDENA Einddruppelaar 2 l/u, drukregulerend druppelaar Donkergrijs, 10 stuks
GARDENA Einddruppelaar 2 l/u, drukregulerend druppelaar
Donkergrijs, 10 stuks
  • Aantal/lengte: 10 stuk(s)
  • Aansluitingen: 4,6 mm
  • Aansluittechnologie: GARDENA "Quick & Easy ", Voor het inschroeven
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 0,60 / stuk)
€ 5,99
Op voorraad
GARDENA T-stuk 4,6 mm (3/16") verbinding Donkergrijs, 10 Stuks
GARDENA T-stuk 4,6 mm (3/16") verbinding
Donkergrijs, 10 Stuks
  • Aantal stuks: 10 stuk(s)
  • Aansluitingen: 4,6 mm
  • Aansluittechnologie: GARDENA "Quick & Easy "
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 0,50 / stuk)
€ 4,99
Op voorraad
GARDENA L-stuk 13 mm (1/2") verbinding Donkergrijs, 2 Stuks
GARDENA L-stuk 13 mm (1/2") verbinding
Donkergrijs, 2 Stuks
  • Aantal stuks: 2 stuk(s)
  • Aansluitingen: 13 mm
  • Aansluittechnologie: GARDENA "Quick & Easy "
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 2,00 / stuk)
€ 3,99
Op voorraad
GARDENA Verlengbuis voor Sproeiers Zwart, 5 Stuks
GARDENA Verlengbuis voor Sproeiers
Zwart, 5 Stuks
(€ 0,80 / stuk)
€ 3,99
Op voorraad
GARDENA Koppeling 4,6 mm (3/16") connector Donkergrijs, 10 Stuks
GARDENA Koppeling 4,6 mm (3/16") connector
Donkergrijs, 10 Stuks
  • Aantal stuks: 10 stuk(s)
  • Aansluitingen: 4,6 mm
  • Aansluittechnologie: GARDENA "Quick & Easy "
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 0,40 / stuk)
€ 3,99
Op voorraad
GARDENA L-stuk 4,6 mm (3/16") verbinding Donkergrijs, 10 Stuks
GARDENA L-stuk 4,6 mm (3/16") verbinding
Donkergrijs, 10 Stuks
  • Aantal stuks: 10 stuk(s)
  • Aansluitingen: 4,6 mm
  • Aansluittechnologie: GARDENA "Quick & Easy "
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 0,40 / stuk)
€ 3,99
Op voorraad
GARDENA Buishouder 3/16" Grijs, 13218-20, 15 stuks
GARDENA Buishouder 3/16"
Grijs, 13218-20, 15 stuks
  • Aantal stuks: 15 stuk(s)
  • Aansluitingen: 4,6 mm
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 0,33 / stuk)
€ 4,99
Op voorraad
GARDENA Nevelstraal Sproeikop Zwart/turquoise, 5 stuks
GARDENA Nevelstraal Sproeikop
Zwart/turquoise, 5 stuks
  • Aantal/lengte: 5 stuk(s)
  • Aansluitingen: 13 mm
  • Aansluittechnologie: Voor het inschroeven
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 0,70 / stuk)
€ 3,49
Op voorraad
GARDENA Micro-Drip-System Universele Koppeling 1/2" connector Donkergrijs
GARDENA Micro-Drip-System Universele Koppeling 1/2" connector
Donkergrijs
  • Aantal stuks: 1 stuk(s)
  • Aansluitingen: 13 mm
  • Aansluittechnologie: GARDENA "Quick & Easy "
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
€ 2,49
Op voorraad
GARDENA Kruisstuk 4,6 mm (3/16") verbinding Donkergrijs, 10 Stuks
GARDENA Kruisstuk 4,6 mm (3/16") verbinding
Donkergrijs, 10 Stuks
  • Aantal stuks: 10 stuk(s)
  • Aansluitingen: 4,6 mm
  • Aansluittechnologie: GARDENA "Quick & Easy "
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 0,60 / stuk)
€ 5,99
Op voorraad
GARDENA Einddruppelaar 2 l/u druppelaar Turquoise, 25 stuks
GARDENA Einddruppelaar 2 l/u druppelaar
Turquoise, 25 stuks
  • Aantal/lengte: 25 stuk(s)
  • Aansluitingen: 4,6 mm
  • Aansluittechnologie: GARDENA "Quick & Easy ", Voor het inschroeven
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 0,32 / stuk)
€ 7,99
Op voorraad
GARDENA Druppelslang druppelsysteem Zwart, 1969-20, 15 m
GARDENA Druppelslang druppelsysteem
Zwart, 1969-20, 15 m
  • Aantal delen: 3 ‐delig
  • Aansluittechnologie: GARDENA slang aansluitingssysteem
€ 29,99
Op voorraad
GARDENA Aanvoerbuis 13 mm (1/2") Zwart, 1347-20, 50 m
GARDENA Aanvoerbuis 13 mm (1/2")
Zwart, 1347-20, 50 m
(€ 0,80 / 1 m)
€ 39,99
Op voorraad
GARDENA Reguleer- en afsluitventiel (3/16") reguleerventiel Grijs/oranje, 13217-20, 2 stuks
GARDENA Reguleer- en afsluitventiel (3/16") reguleerventiel
Grijs/oranje, 13217-20, 2 stuks
  • Aantal stuks: 2 stuk(s)
  • Aansluitingen: 4,6 mm
  • Aansluittechnologie: GARDENA "Quick & Easy "
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 2,00 / stuk)
€ 3,99
Op voorraad
GARDENA Bovengrondse druppelbuis 4,6 mm (3/16") druppelaar Zwart, 1362-20, 15 m
GARDENA Bovengrondse druppelbuis 4,6 mm (3/16") druppelaar
Zwart, 1362-20, 15 m
  • Aantal/lengte: 15 meter
  • Aansluitingen: 4,6 mm
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 0,87 / 1 m)
€ 12,99
Op voorraad
GARDENA Reguleerventiel 3/16" Grijs/oranje, 13231-20, 5 stuks
GARDENA Reguleerventiel 3/16"
Grijs/oranje, 13231-20, 5 stuks
  • Aantal stuks: 5 stuk(s)
  • Aansluitingen: 13 mm
  • Aansluittechnologie: Voor het inschroeven
  • Onderdeel voor: Druppelsysteem
(€ 1,80 / stuk)
€ 8,99
Op voorraad
GARDENA NatureUp! muurbeugel verticaal wandmontage  Grijs, 13162-20
GARDENA NatureUp! muurbeugel verticaal wandmontage
Grijs, 13162-20
  • Bevestiginstype: Muursteun
€ 16,99
Op voorraad
25-48 van 65 resultaten


Alle prijzen zijn inclusief BTW en thuiskopieheffing, exclusief eventuele verzendkosten en transactiekosten