Handgereedschap

721-744 van 1092 resultaten
KWB Titaan Bits, 25mm, Torx T15 2 stuks
KWB Titaan Bits, 25mm, Torx T15
2 stuks
  • Type: Bits
  • Profiel: Torx
  • Totale lengte: 25 mm
  • Grootte: T 15
(€ 1,55 / stuk)
€ 3,09
Op voorraad
KWB RVS Bit, 25mm, Torx T20 Roestvrij staal
KWB RVS Bit, 25mm, Torx T20
Roestvrij staal
  • Type: Bits
  • Profiel: Torx
  • Totale lengte: 25 mm
  • Grootte: T 20
€ 2,39
Op voorraad
KWB Titaan Bits, 25mm, Torx T25
KWB Titaan Bits, 25mm, Torx T25
  • Type: Bits
  • Profiel: Torx
  • Totale lengte: 25 mm
  • Grootte: T 25
(€ 1,55 / stuk)
€ 3,09
Op voorraad
KWB Titaan Bits, 25mm, Torx T20 2 stuks
KWB Titaan Bits, 25mm, Torx T20
2 stuks
  • Type: Bits
  • Profiel: Torx
  • Totale lengte: 25 mm
  • Grootte: T 20
(€ 1,55 / stuk)
€ 3,09
Op voorraad
iFixit Plastic Cards, 2 stuks schraper Transparant/blauw
iFixit Plastic Cards, 2 stuks schraper
Transparant/blauw
  • Bladbreedte: 55,25 mm
  • Materiaal: PVC
  • Aantal: 2 stuk(s)
(€ 1,50 / stuk)
€ 2,99
Op voorraad
Wera 8790 FA Zyklop steeksleutelinzet 1/4" dopsleutel 6mm x 18mm
Wera 8790 FA Zyklop steeksleutelinzet 1/4" dopsleutel
6mm x 18mm
  • Type: Dopsleutelinzetstuk
  • Profiel: Zeskant
  • Grootte: 6 mm
  • Materiaal: Chroom-vanadium
€ 3,99
Op voorraad
Wera 8790 FA Zyklop steeksleutelinzet 1/4" dopsleutel 5mmx18mm
Wera 8790 FA Zyklop steeksleutelinzet 1/4" dopsleutel
5mmx18mm
  • Type: Dopsleutelinzetstuk
  • Profiel: Zeskant
  • Grootte: 5 mm
  • Materiaal: Chroom-vanadium
€ 3,99
Op voorraad
Stanley Dynagrip Kopkniptang Cushiongrip 150 mm
Stanley Dynagrip Kopkniptang Cushiongrip
150 mm
  • Type: Knijptang
€ 6,99
Op voorraad
KNIPEX Electronic Super Knips 7871125 elektronica-tang
KNIPEX Electronic Super Knips 7871125 elektronica-tang
  • Info: Snijden hardheid 64 HRC
  • Totale lengte: 125 mm
  • Type: Elektronica-tang
€ 20,79
Op voorraad
WOLF-Garten Multi-star ZM 140 Essenhouten steel Houtkleur
WOLF-Garten Multi-star ZM 140 Essenhouten steel
Houtkleur
  • Materiaal: Essenhout
  • Totale lengte: 140 cm
  • Wissel systeem: WOLF-Garten multi-star® systeem
  • Gewicht: 1000 g
€ 14,99
Op voorraad
KNIPEX TwinGrip Verstelbare grijptang Rood
KNIPEX TwinGrip Verstelbare grijptang
Rood
  • Info: Snijden hardheid 61 HRC
  • Totale lengte: 200 mm
  • Gebruikswijze: Grijpen, aantrekken en losdraaien
€ 19,99
Op voorraad
20 % Cashback
WOLF-Garten Power Cut Saw Pro 370 snoeizaag Rood/zilver
WOLF-Garten Power Cut Saw Pro 370 snoeizaag
Rood/zilver
  • Type: Snoeizaag
  • Geschikt voor: Twijgen, verse takken
  • Totale lengte: Zag blade 370 mm
€ 34,99
Op voorraad
KNIPEX Tangen-Set Basic 00 20 01 V15 tangenset 4-Delig
KNIPEX Tangen-Set Basic 00 20 01 V15 tangenset
4-Delig
  • Aantal delen: 4 ‐delig
  • Types: Combinatietang, Kant cutter, Leidingen, water pomp tangen, Platte ronde neus Platrondbektang met zijknipper
  • Houder: Foam inlay
€ 94,90
Op voorraad
GARDENA Combisystem houtensteel FSC 100% Houtkleur, 3725-20, 150 cm
GARDENA Combisystem houtensteel FSC 100%
Houtkleur, 3725-20, 150 cm
  • Materiaal: Essenhout
  • Totale lengte: 150 cm
  • Wissel systeem: GARDENA combisystem
  • Gewicht: 642 g
€ 15,99
Op voorraad
Stanley Schroevendraaier-set, 49-delig gereedschapsset Zwart/geel, Incl. draagkoffer, 1/4"
Stanley Schroevendraaier-set, 49-delig gereedschapsset
Zwart/geel, Incl. draagkoffer, 1/4"
  • Aantal delen: 49 ‐delig
  • Profiel: Binnen-zeskant, Phillips (PH), Phillips Pozidriv (PZ), Zeskant
  • Houder: Kunststof casette
€ 14,99
Op voorraad
KNIPEX Electronic Super Knips XL ESD 78 61 140 ESD  elektronica-tang Grijs
KNIPEX Electronic Super Knips XL ESD 78 61 140 ESD elektronica-tang
Grijs
  • Info: Snijden hardheid 64 HRC
  • Totale lengte: 140 mm
  • Gebruikswijze: Precisietang om zeer fijn te knippen bijv. in elektronica en fijnmechanica
€ 24,99
Op voorraad
Wera Tool-Check PLUS 1, 39-delig bitset Zwart/groen
Wera Tool-Check PLUS 1, 39-delig bitset
Zwart/groen
  • Aantal delen: 39 ‐delig
  • Profiel: Binnen-zeskant, Interne Torx, Phillips (PH), Phillips Pozidriv (PZ), Sleuf, Zeskant
  • Houder: Wera Tool-Check
  • Geschikt voor: Huis, Auto, Werkplaats
€ 99,00
Op voorraad
Wera Wera Zyklop Speed-Knarrens.8100 SA 14 gereedschapsset Zwart/groen, 28-delig, Omschakelpal, 1/4" aandrijving, metrisch
Wera Wera Zyklop Speed-Knarrens.8100 SA 14 gereedschapsset
Zwart/groen, 28-delig, Omschakelpal, 1/4" aandrijving, metrisch
  • Aantal delen: 28 ‐delig
  • Profiel: Binnen-zeskant, Interne Torx, Phillips (PH), Phillips Pozidriv (PZ), Zeskant
  • Houder: Textieldoos
  • Geschikt voor: Huis, Auto, Werkplaats, Sanitair / verwarming
€ 114,90
Op voorraad
WOLF-Garten multi-star ZM170 Essenhouten Steel Houtkleur/aluminium, 170 mm
WOLF-Garten multi-star ZM170 Essenhouten Steel
Houtkleur/aluminium, 170 mm
  • Materiaal: Essenhout
  • Totale lengte: 170 cm
  • Wissel systeem: WOLF-Garten multi-star® systeem
  • Gewicht: 700 g
€ 16,99
Op voorraad
iFixit Pro Tech Diagnostic Module gereedschapsset Zwart/blauw
iFixit Pro Tech Diagnostic Module gereedschapsset
Zwart/blauw
  • Geschikt voor: Huis
  • Geschikt voor: Huis, Elektronica werk, Elektrische installatie
€ 69,90
Op voorraad
EINHELL Perslucht zandstraalpistool 4133300 Aluminium
EINHELL Perslucht zandstraalpistool 4133300
Aluminium
€ 22,29
Op voorraad
Stanley FatMax Schrobzaag alleszaag 300mm
Stanley FatMax Schrobzaag alleszaag
300mm
  • Type: Alleszaag
€ 17,99
Op voorraad
Stanley FatMax Vergrendelbare Stiftsleutelset
Stanley FatMax Vergrendelbare Stiftsleutelset
  • Aantal delen: 8 ‐delig
  • Profiel: Zeskant
€ 14,99
Op voorraad
Wiha Dubbelbek-steeksleutelset moersleutel 12-delig in houder
Wiha Dubbelbek-steeksleutelset moersleutel
12-delig in houder
  • Aantal delen: 12 ‐delig
  • Profiel: Zeskant
  • Houder: Muurbevestiging
€ 82,90
Op voorraad
721-744 van 1092 resultaten

Handgereedschap

Handgereedschap mag niet ontbreken in jouw gereedschapskist. Ook als je alleen af en toe wat klusjes doet, is het handig om in huis te hebben. Ben jij een professionele klusser of een echte doe-het-zelver? Ook dan kun je niet zonder. Er zijn veel verschillende soorten handgereedschap, maar je basisuitrusting hoeft eigenlijk maar een aantal essentiële tools te bevatten. Een schroevendraaier, tang, hamer, rolmaat en moersleutel komen altijd van pas. Hiermee kun je verschillende klussen uitvoeren. Bijvoorbeeld het ophangen van een schilderij of het repareren van een lekkende kraan. Natuurlijk zijn er ook veel andere handgereedschappen die je kunt gebruiken voor specifieke klussen. Bij het kopen van handgereedschap is het belangrijk om te kiezen voor gereedschap van goede kwaliteit. Dit is veiliger in gebruik en gaat langer mee, zodat je er meer plezier van hebt. In onze webshop vind je een uitgebreid aanbod van verschillende soorten handgereedschap. Zowel de professionele klusser als de doe-het-zelver kan hier terecht voor het juiste gereedschap voor de klus.

Bankschroeven en klemmen | Doppen-, bit-, en borenset | Draaimomentsleutels | Gereedschapssets | Hamers | Handzagen | IJzerwaren | Installatiegereedschap | Meetapparatuur | Moersleutels | Momentschroevendraaiers | Multitools | Plamuur | Pneumatisch gereedschap | Scharen | Schroefdraadreparatie | Schroevendraaiers | Smeermiddelen | Spatels en krabbers | Steekbeitels | Tangen | Tapijtmessen | Vetspuiten en kitpistolen



Alle prijzen zijn inclusief BTW en thuiskopieheffing, exclusief eventuele verzendkosten en transactiekosten