LG 24U411A-B 23.8" monitor (Zwart, HDMI, VGA)
Gratis standaard verzending
Op voorraad
Productomschrijving
De LG 24U411A-B Full HD 120 Hz IPS monitor is een stijlvolle en veelzijdige 24 inch monitor voor werk en entertainment. Dankzij het IPS-paneel met sRGB 99% kleurdekking en HDR10 ondersteuning geniet je van levendige, natuurgetrouwe kleuren en scherpe beelden. De verversingssnelheid van 120 Hz en 1 ms Motion Blur Reduction zorgen voor vloeiende actie zonder haperingen. Het vrijwel randloze ontwerp en de slanke standaard geven je bureau een moderne uitstraling, terwijl de kantelbare voet zorgt voor extra comfort. Met functies als Dynamic Action Sync, Black Stabilizer en Reader Mode is deze monitor niet alleen snel en kleurrijk, maar ook prettig in gebruik.Art-Nr.: 1943306