Tuinmerken

1057-1080 van 1396 resultaten
GARDENA GEKA-koppeling met buitendraad 26,5 mm (G 3/4") 7114-20
GARDENA GEKA-koppeling met buitendraad 26,5 mm (G 3/4")
7114-20
  • Type aansluiting: Koppeling
  • Schroefkoppeling: 26,5 mm (G 3/4"), Snelle koppeling
  • Aantal delen: 1 ‐delig
€ 2,99
Op voorraad
GARDENA Insteeknippel 26,5 mm (G 3/4")  koppeling Grijs, 2921-20
GARDENA Insteeknippel 26,5 mm (G 3/4") koppeling
Grijs, 2921-20
  • Type aansluiting: Koppeling
  • Voor diameter: 13 mm (1/2"), 15 mm (5/8"), 19 mm (3/4")
  • Schroefkoppeling: 26,5 mm (G 3/4"), GARDENA slang aansluitingssysteem
  • Aantal delen: 1 ‐delig
€ 2,99
Op voorraad
GARDENA Kraanstuk 21mm (G 1/2")  Grijs, E12x16
GARDENA Kraanstuk 21mm (G 1/2")
Grijs, E12x16
  • Type aansluiting: Kraanaansluiting
  • Voor diameter: 13 mm (1/2"), 15 mm (5/8"), 19 mm (3/4")
  • Schroefkoppeling: 21 mm (G 1/2"), GARDENA slang aansluitingssysteem
  • Aantal delen: 1 ‐delig
€ 2,49
Op voorraad
GARDENA Slangkoppeling 19 mm (3/4") slangstuk 7141-20
GARDENA Slangkoppeling 19 mm (3/4") slangstuk
7141-20
  • Type aansluiting: Slangstuk
  • Voor diameter: 19 mm (3/4")
  • Schroefkoppeling: 33,3 mm (G 1")
  • Aantal delen: 2 ‐delig
€ 1,99
Op voorraad
GARDENA Messing Slangschroefstuk 33,3 (G1") slangstuk 7143-20
GARDENA Messing Slangschroefstuk 33,3 (G1") slangstuk
7143-20
  • Type aansluiting: Slangstuk
  • Voor diameter: 13 mm (1/2")
  • Schroefkoppeling: 33,3 mm (G 1")
  • Aantal delen: 2 ‐delig
€ 1,99
Op voorraad
GARDENA Messing Slangschroefstuk 26,5 mm (G 3/4") slangstuk 7144-20
GARDENA Messing Slangschroefstuk 26,5 mm (G 3/4") slangstuk
7144-20
  • Type aansluiting: Slangstuk
  • Voor diameter: 19 mm (3/4")
  • Schroefkoppeling: 26,5 mm (G 3/4")
  • Aantal delen: 2 ‐delig
€ 1,99
Op voorraad
GARDENA Houder & Haak Set Zwart
GARDENA Houder & Haak Set
Zwart
  • Capaciteit: 10 kg totaal
  • Ondersteunde apparaten: Voor 2 Apparaten
€ 9,99
Op voorraad
GARDENA Gereedschapshouder Flex Zwart
GARDENA Gereedschapshouder Flex
Zwart
  • Uitrusting: 30° draaibaar
€ 4,99
Op voorraad
BLACK+DECKER Grasmaaier Snijmes A6320-XJ reservemes Zwart
BLACK+DECKER Grasmaaier Snijmes A6320-XJ reservemes
Zwart
  • Snijbreedte: 34 cm
€ 9,29
Op voorraad
Gloria Steen speciale reiniger, 1 liter reinigingsmiddel
Gloria Steen speciale reiniger, 1 liter reinigingsmiddel
  • Geschikt voor: Schuimsproeier
  • Netto inhoud: 1 st. x 1.000 ml
  • Gebruik: Voor de reiniging van alle steenoppervlakken
€ 9,99
Op voorraad
GARDENA Set rubberringen afdichting Zwart, 1124-20
GARDENA Set rubberringen afdichting
Zwart, 1124-20
  • Gebruik: Tuinslang
  • Aantal: 4 stuk(s)
  • Materiaal: Rubber, kunststof
€ 2,29
Op voorraad
GARDENA Set rubberringen afdichting 1125-20
GARDENA Set rubberringen afdichting
1125-20
  • Gebruik: Tuinslang
  • Aantal: 4 stuk(s)
  • Materiaal: Rubber, kunststof
€ 1,99
Op voorraad
GARDENA Prof-System setje rubberringen afdichting Zwart, 2824-20
GARDENA Prof-System setje rubberringen afdichting
Zwart, 2824-20
  • Gebruik: Tuinslang
  • Aantal: 4 stuk(s)
€ 2,49
Op voorraad
GARDENA Rubberringen afdichting Zwart, 5301-20, 3 stuks
GARDENA Rubberringen afdichting
Zwart, 5301-20, 3 stuks
  • Gebruik: Tuinslang
  • Aantal: 3 stuk(s)
(€ 0,50 / stuk)
€ 1,49
Op voorraad
GARDENA Rubberringen afdichting Zwart, 5300-20, 5 stuks
GARDENA Rubberringen afdichting
Zwart, 5300-20, 5 stuks
  • Gebruik: Tuinslang
  • Aantal: 5 stuk(s)
(€ 0,40 / stuk)
€ 1,99
Op voorraad
GARDENA Reservedraadcassette grastrimmer draad 5372-20, 2x 5 m
GARDENA Reservedraadcassette grastrimmer draad
5372-20, 2x 5 m
  • Accessoire: 2-Draads
  • Meslengte: 5 meter
€ 9,90
Op voorraad
GARDENA Rubberring afdichting 5320-20
GARDENA Rubberring afdichting
5320-20
  • Gebruik: Tuinslang, Kraan
  • Aantal: 1 stuk(s)
€ 2,49
Op voorraad
GARDENA Geka-koppeling 13 mm (1/2")/ 16 mm (5/8") slangstuk 7100-20
GARDENA Geka-koppeling 13 mm (1/2")/ 16 mm (5/8") slangstuk
7100-20
  • Type aansluiting: Slangstuk met snelkoppeling
  • Voor diameter: 13 mm (1/2"), 15 mm (5/8")
  • Schroefkoppeling: Snelle koppeling
  • Aantal delen: 1 ‐delig
€ 2,49
Op voorraad
GARDENA GEKA-koppeling met binnendraad 26,5 mm (G 3/4") kraanstuk 7108-20
GARDENA GEKA-koppeling met binnendraad 26,5 mm (G 3/4") kraanstuk
7108-20
  • Type aansluiting: Kraanstuk met snelkoppeling
  • Schroefkoppeling: 26,5 mm (G 3/4"), Snelle koppeling
  • Aantal delen: 1 ‐delig
€ 2,99
Op voorraad
WOLF-Garten Bodemhandschoen GH-BO 10 Rood/geel, Maat 10
WOLF-Garten Bodemhandschoen GH-BO 10
Rood/geel, Maat 10
  • Type: Handschoen
  • Doelgroep: Unisex (volwassenen)
€ 9,99
Op voorraad
GARDENA Geka-blindkoppeling 7118-20
GARDENA Geka-blindkoppeling
7118-20
  • Type aansluiting: Afdichtstop
  • Schroefkoppeling: Snelle koppeling
  • Aantal delen: 1 ‐delig
€ 2,99
Op voorraad
GARDENA Slangklem 10-16 mm slangstuk 7190-20, 2 stuks
GARDENA Slangklem 10-16 mm slangstuk
7190-20, 2 stuks
  • Type aansluiting: Slangklem
  • Voor diameter: 10mm, 16mm
  • Aantal delen: 2 ‐delig
(€ 0,50 / stuk)
€ 0,99
Op voorraad
GARDENA Slangklemmen 40 - 60 mm (1.1 / 2 ") slangstuk 7195-20, 2 stuks
GARDENA Slangklemmen 40 - 60 mm (1.1 / 2 ") slangstuk
7195-20, 2 stuks
  • Type aansluiting: Slangklem
  • Voor diameter: 40 mm, 60 mm
  • Aantal delen: 2 ‐delig
(€ 0,95 / stuk)
€ 1,90
Op voorraad
GARDENA Slangkoppeling 26,5 mm (G 3/4")/ 13 mm (1/2") slangstuk 7140-20
GARDENA Slangkoppeling 26,5 mm (G 3/4")/ 13 mm (1/2") slangstuk
7140-20
  • Type aansluiting: Slangstuk
  • Voor diameter: 13 mm (1/2")
  • Schroefkoppeling: 26,5 mm (G 3/4")
  • Aantal delen: 2 ‐delig
€ 1,99
Op voorraad
1057-1080 van 1396 resultaten

Tuinmerken 

Met de producten van onze tuin merken ben je helemaal klaar om je tuin onder handen te nemen. Ongeacht het seizoen en de klus hebben wij het geschikte tuingereedschap voor je. 

Of je nou op zoek bent naar tuinmeubels van Amazonas, tuingereedschap van Black&Decker, Einhell, Fiskars, GARDENA of WOLF-Garten of een robotmaaier van Robomow, wij hebben het.

Amazonas | Bestway | BLACK&DECKER | Bosch | Einhell | Fiskars | GARDENA | Kärcher | WOLF-Garten | Robomow



Alle prijzen zijn inclusief BTW en thuiskopieheffing, exclusief eventuele verzendkosten en transactiekosten