iiyama ProLite LH10552UWS-B1AG 104.6" Ultra Wide Public Display (Zwart, HDMI, DisplayPort, USB-C, LAN, WiFi 6E, Audio, Android OS)
Gratis standaard verzending
Na bestelling binnen 8 dagen op voorraad
Productomschrijving
De ProLite LH10552UWS-B1AG biedt een indrukwekkende 5K UltraWide-resolutie op een 105" IPS-scherm, ideaal voor hybride vergaderingen, controlekamers en meeslepende presentaties. Met USB-C-aansluitingen, 100 W stroomvoorziening, Android OS en ingebouwde luidsprekers met subwoofer biedt dit scherm een complete alles-in-één-oplossing voor moderne werkplekken.Art-Nr.: 1948757