Baanbrekend dual-mode-scherm
De ROG Strix XG27UCSR-gamingmonitor doorbreekt de traditie met een verbazingwekkende dual-mode-functie. Met dit 27-inch gamingbeeldscherm kun je met slechts één druk op een sneltoets schakelen tussen verbluffende 4K op 160 Hz en adembenemende Full-HD op 324 Hz-beelden.
Gamen zonder beeldversnijding en ghosting
Veelzijdige connectiviteit
Specificaties
| Energie-efficiëntieklasse SDR | F (A - G) | ||
| Energieverbruik SDR per 1000h | 25 kWh | ||
| Energie-efficiëntieklasse HDR | G (A - G) | ||
| Energieverbruik HDR per 1000h | 45 kWh | ||
| Energieverbruik SDR | 25 Watt | ||
| Energieverbruik stand-by en uitgeschakeld | 0,5 Watt | ||
| Beelddiagonaal | 68,5 cm (27 inch) | ||
| Resolutie | 3.840 x 2.160 pixels | ||
| Type | Gaming monitor | ||
| Kleur | Zwart | ||
| EAN | 4711636242929 | ||
| Fabrikantcode | 90LM0CK0-B01171 | ||
| Serie | ROG Strix | ||
| Geschikt voor | Gaming | ||
| Beeld | Type | Non-Glare | |
| Formaat | 16:9 | ||
| Technologie | Led | ||
| Paneel techniek | Fast IPS | ||
| Functies | Ultra HD/4K, HDR Ready, HDR10 | ||
| Helderheid | 350 cd/m² | ||
| Refreshrate | 160 Hz | ||
| Kijkhoek (10:1) | Horizontaal | 178 ° | |
| Verticaal | 178 ° | ||
| Pixelklasse | Type | 2 | |
| Pixelafstand | horizontaal | 0,155 mm | |
| verticaal | 0,155 mm | ||
| Kleuren | 1.073 miljoen | ||
| Reactietijd | GtG | 1 ms | |
| Contrast | Statisch | 1.000 :1 | |
| Frequentie | Verticaal | 46 - 160 Hz | |
| horizontaal | 24 - 380 kHz | ||
| Ergonomie | Type | Pivot, Draaibaar, Kantelbaar, In hoogte verstelbaar | |
| Draaibaar | 45 ° Links, 45 ° Rechts | ||
| Kantelbaar | 5 ° Voor, 20 ° Terug | ||
| Hoogte verstelbaar | 110 mm | ||
| Stroomvoorziening | Eco-Off | 0,3 Watt | |
| Wandmontage | VESA compatibel (100 x 100 mm) | ||
| Kenmerken | Dual Mode: 4K 160Hz of FHD 324Hz | USB-C (DP Alt Mode) | USB-C Power Delivery: 15W Kleurbereik (DCI-P3): 95%, (sRGB): 130% | Flicker free | Low Blue Light | GamePlus | Extreme Low Motion Blur | DisplayWidget Center | GameFast Input technology | Shadow Boost | ELMB Sync | Aspect Control | A.I. Assistant Technologiw: AI Visual, Dynamic Crosshair, Dynamic Shadow Boost | ||