Case fans PWM case fans

169-192 van 438 resultaten
NZXT F120 RGB Core  case fan Zwart, 120 x 120 x 26 mm, PWM, zonder controller
NZXT F120 RGB Core case fan
Zwart, 120 x 120 x 26 mm, PWM, zonder controller
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 500 tot 1.800 rpm
  • Geluidssterkte: 33,88 dB
€ 17,99
Op voorraad
be quiet! Pure Wings 3 high-speed case fans Zwart, 3 stuks, 140 x 140 x 25 mm, PWM
be quiet! Pure Wings 3 high-speed case fans
Zwart, 3 stuks, 140 x 140 x 25 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 1.800 rpm
  • Geluidssterkte: 30,5 dB
€ 37,90
Op voorraad
Cooler Master SickleFlow Edge 120 ARGB Fan Kit case fans Zwart, 3 stuks, 120 x 120 x 25 mm, PWM, 3 stuks, met A1 Mini LED Controller
Cooler Master SickleFlow Edge 120 ARGB Fan Kit case fans
Zwart, 3 stuks, 120 x 120 x 25 mm, PWM, 3 stuks, met A1 Mini LED Controller
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 690 tot 2.500 rpm
  • Geluidssterkte: 32,8 dB
€ 42,99
Op voorraad
SilverStone Air Slimmer 120 ARGB case fan Zwart/transparant, 120 x 120 x 15 mm, PWM
SilverStone Air Slimmer 120 ARGB case fan
Zwart/transparant, 120 x 120 x 15 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 1.800 rpm
  • Geluidssterkte: 31,7 dB
€ 16,99
Op voorraad
Lian Li UNI FAN CL120 Wireless Reverse RGB case fan Zwart, 120 x 120 x 28 mm, PWM
Lian Li UNI FAN CL120 Wireless Reverse RGB case fan
Zwart, 120 x 120 x 28 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 2.100 rpm
  • Geluidssterkte: 30,8 dB
€ 16,99
Op voorraad
Corsair iCUE LINK LX120 RGB case fan Wit, 120 x 120 x 25 mm, PWM
Corsair iCUE LINK LX120 RGB case fan
Wit, 120 x 120 x 25 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 2.400 rpm
  • Geluidssterkte: 10 - 36 dB
€ 39,99
Op voorraad
Lian Li UNI FAN SL-INF LCD FLEX 120 Wireless RGB case fans Zwart, 3 stuks, 120 x 124 x 28 mm, PWM
Lian Li UNI FAN SL-INF LCD FLEX 120 Wireless RGB case fans
Zwart, 3 stuks, 120 x 124 x 28 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 350 tot 2.000 rpm
  • Geluidssterkte: 29,5 dB
(€ 48,30 / stuk)
€ 144,90
Op voorraad
Lian Li UNI FAN SL-INF LCD FLEX 120 Wireless RGB case fans Wit, 3 stuks, 120 x 124 x 28 mm, PWM
Lian Li UNI FAN SL-INF LCD FLEX 120 Wireless RGB case fans
Wit, 3 stuks, 120 x 124 x 28 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 350 tot 2.000 rpm
  • Geluidssterkte: 29,5 dB
(€ 48,30 / stuk)
€ 144,90
Op voorraad
Lian Li UNI FAN SL-INF LCD FLEX 120 Reverse Wireless RGB case fans Zwart, 3 stuks, 120 x 124 x 28 mm, PWM
Lian Li UNI FAN SL-INF LCD FLEX 120 Reverse Wireless RGB case fans
Zwart, 3 stuks, 120 x 124 x 28 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 350 tot 1.950 rpm
  • Geluidssterkte: 31 dB
(€ 48,30 / stuk)
€ 144,90
Op voorraad
Lian Li UNI FAN SL-INF LCD FLEX 120 Reverse Wireless RGB case fans Wit, 3 stuks, 120 x 124 x 28 mm, PWM
Lian Li UNI FAN SL-INF LCD FLEX 120 Reverse Wireless RGB case fans
Wit, 3 stuks, 120 x 124 x 28 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 350 tot 1.950 rpm
  • Geluidssterkte: 31 dB
(€ 48,33 / stuk)
€ 144,99
Op voorraad
Lian Li UNI FAN SL-INF FLEX Reverse 120 Wireless RGB case fans Wit, 3 stuks, 120 x 124 x 28 mm, PWM, 3 stuks, Incl. Controller
Lian Li UNI FAN SL-INF FLEX Reverse 120 Wireless RGB case fans
Wit, 3 stuks, 120 x 124 x 28 mm, PWM, 3 stuks, Incl. Controller
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 200 tot 2.200 rpm
  • Geluidssterkte: 31 dB
(€ 34,97 / stuk)
€ 104,90
Op voorraad
Lian Li UNI FAN SL-INF FLEX 120 Wireless RGB case fans Zwart, 3 stuks, 120 x 124 x 28 mm, PWM, Incl. controller
Lian Li UNI FAN SL-INF FLEX 120 Wireless RGB case fans
Zwart, 3 stuks, 120 x 124 x 28 mm, PWM, Incl. controller
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 200 tot 2.300 rpm
  • Geluidssterkte: 29,2 dB
(€ 35,00 / stuk)
€ 104,99
Op voorraad
Lian Li UNI FAN SL-INF FLEX 120 Wireless RGB case fans Wit, 3 stuks, 120 x 124 x 28 mm, PWM, Incl. controller
Lian Li UNI FAN SL-INF FLEX 120 Wireless RGB case fans
Wit, 3 stuks, 120 x 124 x 28 mm, PWM, Incl. controller
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 200 tot 2.300 rpm
  • Geluidssterkte: 29,2 dB
(€ 35,00 / stuk)
€ 104,99
Op voorraad
GRATIS Verzending
Lian Li UNI FAN TL LCD FLEX 120 Wireless RGB case fans Zwart, 3 stuks, 124 x 120 x 28 mm, PWM
Lian Li UNI FAN TL LCD FLEX 120 Wireless RGB case fans
Zwart, 3 stuks, 124 x 120 x 28 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 350 tot 1.900 rpm
  • Geluidssterkte: 26 dB
(€ 44,97 / stuk)
€ 134,90
Op voorraad
GRATIS Verzending
Lian Li UNI FAN TL LCD FLEX 120 Wireless RGB case fans Wit, 3 stuks, 124 x 120 x 28 mm, PWM
Lian Li UNI FAN TL LCD FLEX 120 Wireless RGB case fans
Wit, 3 stuks, 124 x 120 x 28 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 350 tot 1.900 rpm
  • Geluidssterkte: 26 dB
(€ 44,97 / stuk)
€ 134,90
Op voorraad
GRATIS Verzending
Lian Li UNI FAN TL LCD FLEX Reverse 120 Wireless RGB case fans Wit, 3 stuks, 124 x 120 x 28 mm, PWM
Lian Li UNI FAN TL LCD FLEX Reverse 120 Wireless RGB case fans
Wit, 3 stuks, 124 x 120 x 28 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 350 tot 1.900 rpm
  • Geluidssterkte: 29 dB
(€ 45,00 / stuk)
€ 134,99
Op voorraad
Corsair iCUE LINK LX140-R RGB Reverse Starterskit case fans Wit, 2 stuks, 140 x 140 x 25 mm, PWM
Corsair iCUE LINK LX140-R RGB Reverse Starterskit case fans
Wit, 2 stuks, 140 x 140 x 25 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 2.000 rpm
  • Geluidssterkte: 10 - 38,3 dB
€ 109,00
Op voorraad
Lian Li UNI FAN SL120 LCD Wireless RGB case fans Wit, 3 stuks, 120 x 124.5 x 28 mm, PWM
Lian Li UNI FAN SL120 LCD Wireless RGB case fans
Wit, 3 stuks, 120 x 124.5 x 28 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 1.900 rpm
  • Geluidssterkte: 29,5 dB
(€ 44,97 / stuk)
€ 134,90
Op voorraad
Corsair iCUE LINK RX140 MAX RGB 140mm PWM Thick Fans Starter Kit case fans Wit, 2 stuks, 140 x 140 x 30 mm
Corsair iCUE LINK RX140 MAX RGB 140mm PWM Thick Fans Starter Kit case fans
Wit, 2 stuks, 140 x 140 x 30 mm
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 1.600 rpm
  • Geluidssterkte: 10 - 36 dB
€ 119,00
Op voorraad
Noctua NF-A4x10 PWM case fan 40 x 40 x 10 mm
Noctua NF-A4x10 PWM case fan
40 x 40 x 10 mm
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 3.700 tot 5.000 rpm
  • Geluidssterkte: 12,9 - 19,6 dB
€ 14,99
Op voorraad
SilverStone Air Penetrator 184i ARGB case fan Zwart, 180 x 180 x 32 mm, PWM
SilverStone Air Penetrator 184i ARGB case fan
Zwart, 180 x 180 x 32 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 1.200 rpm
  • Geluidssterkte: 34,5 dB
€ 36,99
Op voorraad
Noctua NF-A9 PWM case fan 92 x 92 x 25 mm
Noctua NF-A9 PWM case fan
92 x 92 x 25 mm
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 400 tot 2.000 rpm
  • Geluidssterkte: 22,8 dB
€ 17,99
Op voorraad
be quiet! Pure Wings 3 PWM high-speed case fan Zwart, 120 x 120 x 25 mm
be quiet! Pure Wings 3 PWM high-speed case fan
Zwart, 120 x 120 x 25 mm
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 2.100 rpm
  • Geluidssterkte: 30,9 dB
€ 13,90
Op voorraad
Corsair RS120 PWM case fan Zwart, 120 x 120 x 25 mm
Corsair RS120 PWM case fan
Zwart, 120 x 120 x 25 mm
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 400 tot 2.100 rpm
  • Geluidssterkte: 10 - 36 dB
€ 13,90
Op voorraad
169-192 van 438 resultaten


Alle prijzen zijn inclusief BTW en thuiskopieheffing, exclusief eventuele verzendkosten en transactiekosten