Case fans PWM case fans

145-168 van 438 resultaten
Thermaltake CT120 EX Reverse ARGB Sync PC Cooling Fan (3-Fan Pack) case fans Zwart, 3 stuks, 120 x 120 x 25 mm, PWM
Thermaltake CT120 EX Reverse ARGB Sync PC Cooling Fan (3-Fan Pack) case fans
Zwart, 3 stuks, 120 x 120 x 25 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 500 tot 2.000 rpm
  • Geluidssterkte: 31,2 dB
(€ 21,63 / stuk)
€ 64,90
Op voorraad
Thermaltake CT120 EX Reverse ARGB Sync PC Cooling Fan Snow (3-Fan Pack) case fans Wit, 3 stuks, 120 x 120 x 25 mm, PWM
Thermaltake CT120 EX Reverse ARGB Sync PC Cooling Fan Snow (3-Fan Pack) case fans
Wit, 3 stuks, 120 x 120 x 25 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 500 tot 2.000 rpm
  • Geluidssterkte: 31,2 dB
(€ 22,30 / stuk)
€ 66,90
Op voorraad
Corsair iCUE LINK LX140 RGB case fan Zwart, 140 x 140 x 25 mm, PWM
Corsair iCUE LINK LX140 RGB case fan
Zwart, 140 x 140 x 25 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 2.000 rpm
  • Geluidssterkte: 10 - 36 dB
€ 49,99
Op voorraad
Refurbished
Corsair iCUE LINK RX120 RGB Triple Refurbished case fans Wit, 3 stuks, 120 x 120 x 25 mm, PWM, 3 stuks, Incl. Hub
Conditie
als nieuw
Corsair iCUE LINK RX120 RGB Triple Refurbished case fans
Wit, 3 stuks, 120 x 120 x 25 mm, PWM, 3 stuks, Incl. Hub
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 0,4 tot 2.100 rpm
  • Geluidssterkte: 10 - 36 dB
(€ 19,97 / stuk)
€ 59,90
Op voorraad
GRATIS Verzending
NZXT F240X RGB case fans Zwart, 2 stuks, 240 x 120 x 30 mm, PWM
NZXT F240X RGB case fans
Zwart, 2 stuks, 240 x 120 x 30 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 3.100 rpm
  • Geluidssterkte: 41 dB
€ 58,90
Op voorraad
be quiet! Light Wings LX PWM RGB case fans Wit, 3 stuks, 120 x 120 x 25 mm
be quiet! Light Wings LX PWM RGB case fans
Wit, 3 stuks, 120 x 120 x 25 mm
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 1.600 rpm
  • Geluidssterkte: 25,5 dB
€ 49,99
Op voorraad
be quiet! Silent Wings 4 PWM high-speed case fan Zwart, 120 x 120 x 25 mm
be quiet! Silent Wings 4 PWM high-speed case fan
Zwart, 120 x 120 x 25 mm
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 2.500 rpm
  • Geluidssterkte: 31,2 dB
€ 23,99
Op voorraad
ARCTIC P14 Pro A-RGB case fan Zwart, 140 x 140 x 27 mm, PWM
ARCTIC P14 Pro A-RGB case fan
Zwart, 140 x 140 x 27 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 400 tot 2.500 rpm
  • Bevestiging: geschroefd
€ 9,99
Op voorraad
Noctua NF-A4x20 PWM case fan 40 x 40 x 20 mm
Noctua NF-A4x20 PWM case fan
40 x 40 x 20 mm
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 1.200 tot 5.000 rpm
  • Geluidssterkte: 12,2 - 14,9 dB
€ 14,99
Op voorraad
HYTE FA12 case fans Pink, 4 stuks, 120 x 120 x 25 mm, PWM, 4 stuks
HYTE FA12 case fans
Pink, 4 stuks, 120 x 120 x 25 mm, PWM, 4 stuks
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 1.500 rpm
  • Geluidssterkte: 28 dB
€ 49,99
Op voorraad
Sharkoon SilentStorm 140 PWM RGB case fan 140 x 140 x 25 mm
Sharkoon SilentStorm 140 PWM RGB case fan
140 x 140 x 25 mm
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 400 tot 1.400 rpm
  • Geluidssterkte: 34,7 dB
€ 12,90
Op voorraad
Inter-Tech Argus RGB Fan Set RS-14 case fans Zwart, 3 stuks, 140 x 140 x 25 mm, PWM
Inter-Tech Argus RGB Fan Set RS-14 case fans
Zwart, 3 stuks, 140 x 140 x 25 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 1.200 rpm
  • Bevestiging: geschroefd
€ 28,99
Op voorraad
Lian Li UNI FAN CL120 Wireless RGB case fans Zwart, 3 stuks, 120 x 120 x 28 mm, PWM
Lian Li UNI FAN CL120 Wireless RGB case fans
Zwart, 3 stuks, 120 x 120 x 28 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 2.150 rpm
  • Geluidssterkte: 29,8 dB
€ 54,99
Op voorraad
Corsair iCUE QL140 RGB case fans Wit, 2 stuks, 140 x 140 x 25 mm, PWM
Corsair iCUE QL140 RGB case fans
Wit, 2 stuks, 140 x 140 x 25 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 1.250 rpm
  • Geluidssterkte: 26 dB
(€ 32,45 / stuk)
€ 64,90
Op voorraad
GRATIS Verzending
HYTE FA12 case fans Lichtgroen, 4 stuks, 120 x 120 x 25 mm, PWM, 4 stuks
HYTE FA12 case fans
Lichtgroen, 4 stuks, 120 x 120 x 25 mm, PWM, 4 stuks
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 1.500 rpm
  • Geluidssterkte: 28 dB
€ 49,99
Op voorraad
Lian Li UNI FAN TL 140 LCD Wireless RGB case fan Wit, 140 x 140 x 28 mm, PWM, 1x 9-pin USB
Lian Li UNI FAN TL 140 LCD Wireless RGB case fan
Wit, 140 x 140 x 28 mm, PWM, 1x 9-pin USB
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 0,4 tot 1.600 rpm
  • Geluidssterkte: 28,5 dB
€ 49,99
Op voorraad
Corsair iCUE LINK RX140 MAX RGB case fan Zwart, 140 x 140 x 30 mm, PWM
Corsair iCUE LINK RX140 MAX RGB case fan
Zwart, 140 x 140 x 30 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 1.600 rpm
  • Geluidssterkte: 10 - 36 dB
€ 44,99
Op voorraad
Lian Li UNI FAN TL LCD FLEX 120 Reverse Wireless RGB case fan Zwart, 124 x 120 x 28 mm, PWM
Lian Li UNI FAN TL LCD FLEX 120 Reverse Wireless RGB case fan
Zwart, 124 x 120 x 28 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 350 tot 1.900 rpm
  • Geluidssterkte: 29 dB
€ 48,99
Op voorraad
ARCTIC P14 Pro Reverse case fans Zwart, 3 stuks, 140 x 140 x 30 mm, PWM, 3 stuks
ARCTIC P14 Pro Reverse case fans
Zwart, 3 stuks, 140 x 140 x 30 mm, PWM, 3 stuks
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 400 tot 2.650 rpm
  • Geluidssterkte: 23,5 dB (0,3 sone)
€ 19,99
Op voorraad
GRATIS Verzending
HYTE FA12 case fans Zwart, 4 stuks, 120 x 120 x 25 mm, PWM
HYTE FA12 case fans
Zwart, 4 stuks, 120 x 120 x 25 mm, PWM
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 1.500 rpm
  • Geluidssterkte: 28 dB
€ 44,99
Op voorraad
Sharkoon SilentStorm 120 PWM RGB case fan 120 x 120 x 25 mm
Sharkoon SilentStorm 120 PWM RGB case fan
120 x 120 x 25 mm
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 400 tot 1.400 rpm
  • Geluidssterkte: 20,4 dB
€ 10,99
Op voorraad
be quiet! Light Wings LX PWM RGB case fans Zwart, 3 stuks, 120 x 120 x 25 mm
be quiet! Light Wings LX PWM RGB case fans
Zwart, 3 stuks, 120 x 120 x 25 mm
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 1.600 rpm
  • Geluidssterkte: 25,5 dB
€ 44,99
Op voorraad
Cooler Master SickleFlow Edge 120 ARGB White Edition Fan Kit case fans Wit, 3 stuks, 120 x 120 x 25 mm, PWM, 3 stuks, met A1 Mini LED Controller
Cooler Master SickleFlow Edge 120 ARGB White Edition Fan Kit case fans
Wit, 3 stuks, 120 x 120 x 25 mm, PWM, 3 stuks, met A1 Mini LED Controller
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 690 tot 2.500 rpm
  • Geluidssterkte: 32,8 dB
€ 44,99
Op voorraad
NZXT F120 RGB Core  case fan Zwart, 120 x 120 x 26 mm, PWM, zonder controller
NZXT F120 RGB Core case fan
Zwart, 120 x 120 x 26 mm, PWM, zonder controller
  • Soort: Case fan
  • Toerental: 500 tot 1.800 rpm
  • Geluidssterkte: 33,88 dB
€ 17,99
Op voorraad
145-168 van 438 resultaten


Alle prijzen zijn inclusief BTW en thuiskopieheffing, exclusief eventuele verzendkosten en transactiekosten