Alle stofzuigers

97-120 van 126 resultaten
Swirl Y 204 AirSpace stofzuigerzak
Swirl Y 204 AirSpace stofzuigerzak
  • Hoeveelheid: 4 stuk(s)
  • Made in: Germany
  • Uitrusting: Opening met hygiënesluiting
(€ 1,75 / stuk)
€ 6,99
Op voorraad
Imou RVPA1-6 stofzakken stofzuigerzak 6 stuks
Imou RVPA1-6 stofzakken stofzuigerzak
6 stuks
  • Compatibel met: Imou Robotstofzuiger RV-L11-A
  • Hoeveelheid: 6 stuk(s)
  • Filtertype: Afvalzak
(€ 3,33 / stuk)
€ 19,99
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen verzonden
DEWALT DCV586MK-XJ XR FLEXVOLT Accu Nat- en droogzuiger Zwart, Accu en oplader niet inbegrepen
DEWALT DCV586MK-XJ XR FLEXVOLT Accu Nat- en droogzuiger
Zwart, Accu en oplader niet inbegrepen
  • Detail zak: met stofzak
  • Motor: Borstelloze motortechnologie
€ 435,00
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
GRATIS Verzending
Imou RV3 robotstofzuiger Wit, 8500 Pa
Imou RV3 robotstofzuiger
Wit, 8500 Pa
  • Soort vloer: Parket vloeren/laminaat, Harde vloer, Tapijt
  • Detail zak: zonder stofzak
  • Gebruik: Natte reiniging, Droge reiniging
€ 599,00
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
GRATIS Verzending
Hizero F600 Vloerreiniger Zwart
Hizero F600 Vloerreiniger
Zwart
  • Soort vloer: Tegels, Parket vloeren/laminaat, Harde vloer
  • Detail zak: zonder stofzak
  • Motor: Borstelloze motor uit de ruimtevaart
€ 799,00
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
€ 25,00 Cashback
Bosch Serie 6 Stofzuiger met zak BGB6X320 Zwart
Bosch Serie 6 Stofzuiger met zak BGB6X320
Zwart
  • Soort vloer: Parket vloeren/laminaat, Harde vloer, Tapijt
  • Detail zak: met stofzak
  • Filtertype: HEPA H 13
  • Inhoud stofzak: 4 liter
€ 184,90
Levering vertraagd, binnenkort op voorraad
DEWALT 38 Liter Nat- en Droogzuiger DWV902M Geel
DEWALT 38 Liter Nat- en Droogzuiger DWV902M
Geel
  • Soort vloer: Parket vloeren/laminaat, Harde vloer, Tapijt
  • Detail zak: zonder stofzak
  • Filtertype: Dubbel filterreinigingssysteem
  • Bediening: Regelbare zuigkracht
€ 645,00
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Tineco FLOOR ONE Switch S6 Stretch nat- en droogzuiger Zwart/wit
Tineco FLOOR ONE Switch S6 Stretch nat- en droogzuiger
Zwart/wit
  • Soort vloer: Parket vloeren/laminaat, Harde vloer, Tapijt
  • Detail zak: zonder stofzak
  • Filtertype: HEPA
  • Motor: SwitchPro Motor
€ 499,00
Levering vertraagd, binnenkort op voorraad
GRATIS Verzending
Tineco FLOOR ONE S9 Artist Steam Pro Stofzuiger met Dweilfunctie nat- en droogzuiger Grijs
Tineco FLOOR ONE S9 Artist Steam Pro Stofzuiger met Dweilfunctie nat- en droogzuiger
Grijs
  • Soort vloer: Parket vloeren/laminaat, Harde vloer
  • Detail zak: zonder stofzak
  • Bediening: Led scherm
€ 849,00
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Nilfisk Buddy II 12 nat- en droogzuiger Blauw/zwart
Nilfisk Buddy II 12 nat- en droogzuiger
Blauw/zwart
  • Gebruik: Industriële stofzuigers
€ 57,90
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Fakir Hand- Steelstofzuiger Starky | HSA 222 Zilver
Fakir Hand- Steelstofzuiger Starky | HSA 222
Zilver
  • Soort vloer: Parket vloeren/laminaat, Harde vloer, Tapijt
  • Detail zak: zonder stofzak
  • Bediening: Aan/uit-knop op de steelstofzuiger, oplaadindicatielampje
€ 101,90
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Ryobi Accu-Handstofzuiger R18SV7-0, 18V steelstofzuiger zonder batterij en lader
Ryobi Accu-Handstofzuiger R18SV7-0, 18V steelstofzuiger
zonder batterij en lader
  • Soort vloer: Harde vloer, Tapijt
  • Detail zak: zonder stofzak
  • Motor: Borstelloze motor
€ 127,90
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
DEWALT Nat- & droogzuiger DWV 902M KIT nat- en droogzuiger Geel/zwart
DEWALT Nat- & droogzuiger DWV 902M KIT nat- en droogzuiger
Geel/zwart
  • Detail zak: met stofzak
  • Gebruik: Natte reiniging, Droge reiniging, Industriële stofzuigers
€ 743,00
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Ryobi R18HV-0 handstofzuiger Zwart/groen
Ryobi R18HV-0 handstofzuiger
Zwart/groen
  • Soort vloer: Tegels, Parket vloeren/laminaat, Harde vloer, Tapijt
  • Detail zak: zonder stofzak
  • Gebruik: Droge reiniging
€ 39,99
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Eureka NEY100 draagbare tapijt- en bekledingreiniger nat- en droogzuiger
Eureka NEY100 draagbare tapijt- en bekledingreiniger nat- en droogzuiger
  • Gebruik: Natte reiniging
€ 99,00
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Nilfisk Buddy II 18 nat- en droogzuiger
Nilfisk Buddy II 18 nat- en droogzuiger
  • Gebruik: Industriële stofzuigers
€ 66,90
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
GRATIS Verzending
Tineco Floor One S7 Fold Elite nat- en droogzuiger Zwart
Tineco Floor One S7 Fold Elite nat- en droogzuiger
Zwart
  • Soort vloer: Parket vloeren/laminaat, Harde vloer
  • Detail zak: zonder stofzak
  • Gebruik: Natte reiniging, Droge reiniging
€ 599,00
Levering vertraagd, binnenkort op voorraad
Ryobi R18SV7-140 18V steelstofzuiger Groen
Ryobi R18SV7-140 18V steelstofzuiger
Groen
  • Soort vloer: Parket vloeren/laminaat, Harde vloer, Tapijt
  • Detail zak: zonder stofzak
  • Motor: borstelloze motor
€ 273,00
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Ryobi Reservefilter RHVF voor R18HV-0 en CHV182M
Ryobi Reservefilter RHVF
voor R18HV-0 en CHV182M
  • Geschikt voor: Stofzuigers
  • Compatibel met: Ryobi NE+ R18HV en CHV182M
  • Gebruik: Reserve filter
  • Inhoud: 1 stuk(s)
€ 9,99
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Bosch Serie 2 Stofzuiger met zak BGBS2RD1H Rood
Bosch Serie 2 Stofzuiger met zak BGBS2RD1H
Rood
  • Soort vloer: Parket vloeren/laminaat, Harde vloer, Tapijt
  • Detail zak: met stofzak
  • Filtertype: HygiëneFilterSysteem
  • Inhoud stofzak: 3,5 liter
€ 92,99
Levering vertraagd, binnenkort op voorraad
Nilfisk Bravo Serie Stofzuigzak stofzuigerzak
Nilfisk Bravo Serie Stofzuigzak stofzuigerzak
€ 14,29
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Nilfisk Stofzuigerzakken BUDDY II 4 stuks
Nilfisk Stofzuigerzakken BUDDY II
4 stuks
  • Compatibel met: Nilfisk nat- en droogzuiger Buddy II
  • Hoeveelheid: 4 stuk(s)
  • Filtertype: Droogfilter
(€ 3,75 / stuk)
€ 14,99
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
DEWALT 18V L-Klasse Nat en droog stofzuiger DCV584L nat- en droogzuiger Geel, Accu niet inbegrepen
DEWALT 18V L-Klasse Nat en droog stofzuiger DCV584L nat- en droogzuiger
Geel, Accu niet inbegrepen
  • Detail zak: zonder stofzak
  • Filtertype: Wasbaar L-klasse filter
  • Gebruik: Natte reiniging, Droge reiniging, Industriële stofzuigers
€ 214,90
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Numatic NVM-1CH, Hepaflo stofzuigerzakken 10 stuks
Numatic NVM-1CH, Hepaflo stofzuigerzakken
10 stuks
€ 11,99
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
97-120 van 126 resultaten

Alle stofzuigers

Wil je een nieuwe stofzuiger kopen? Maar weet je niet wat de beste stofzuiger voor jou is? In onze webshop vind je verschillende soorten stofzuigers en bijbehorende stofzuigeronderdelen. Natuurlijk is er nog steeds de traditionele stofzuiger, ofwel sledestofzuiger. Deze kun je kopen als model met of zonder zak. Stofzuigers met zak hebben een stofzuigerzak waarin al het vuil opgevangen wordt. Een stofzuiger zonder zak heeft een stofreservoir, dat je gemakkelijk in de prullenbak leegt. Steelstofzuigers zijn vaak ook zakloze stofzuigers. Dit zijn draadloze stofzuigers op accu met een lichtgewicht en compact design. Zo maak je snel en gemakkelijk jouw huis schoon. Heb je even geen zin of tijd om te stofzuigen? Maak dan gebruik van een robotstofzuiger. Deze handige apparaten doen het werk voor je, zodat jij andere dingen kunt doen. Toch even een snelle stofzuigklus tussendoor? Voor het opzuigen van kleine hoeveelheden vuil is een kruimelzuiger, kruimeldief of handstofzuiger ideaal. En als je per ongeluk een glas drinken omgooit? Dan biedt de nat en droog zuiger uitkomst. Deze stofzuiger zuigt zowel droog als nat vuil op. Wat uiteindelijk de beste stofzuiger voor jou is, hangt af van jouw wensen. Heb je jouw nieuwe stofzuiger gevonden? Dan vind je in onze webshop ook de nodige stofzuigeronderdelen. Je hebt keuze uit vele accessoires, zoals stofzuigerzakken, stofzuigerslangen, stofzuigermondstukken en stofzuigerfilters. Hiermee maak je de stofzuiger helemaal compleet en kun je verschillende stofzuigerklussen aan. Stofzuigers: alles voor een perfect schoon huis!


Sledestofzuigers | Stofzuigers zonder zak | Steelstofzuigers | Robotstofzuigers | Kruimeldieven | Nat-en droogzuigers | Stofzakken | Stofzuigerslangen | Stofzuigermondstukken | Stofzuigerborstels | Stofzuigerfilters



Alle prijzen zijn inclusief BTW en thuiskopieheffing, exclusief eventuele verzendkosten en transactiekosten