Alternate maakt gebruik van cookies om jou een optimale website te bieden. Via personalisatie en social media cookies kunnen we advertenties afstemmen op jouw interesses en de effectiviteit van onze campagnes meten. Lees hier meer over onze cookies. Door op Accepteren te klikken stem je in met dit gebruik.

Zakelijk netwerk Accessoires

Prijs: €   tot € 
Producttype
van USB-A (male)
Primaire kleur
Lengte
Merk
van HDMI (male)
naar HDMI (male)
naar DisplayPort (male)
naar USB-B (male)
  • Meer filters
weergave:
Artikelen per pagina: 40 | 80 | 120 | alle
1-40 van 88 Producten 1 2 3
LevelOne HVE-9900 adapter Bulk     niet beschikbaar 
0
Beoordelingen

€ 19,99*

Direct leverbaar
ATEN HDMI Dongle Wireless Extender VE819 switch     2 Poorten 
0
Beoordelingen

€ 274,-*

Levertijd: 4-8 werkdagen
Cisco Cisco Compatible GLC-LH-SMD SFP/LX transceiver      
0
Beoordelingen

€ 38,49*

Levertijd: 1-3 werkdagen
Cisco SFP-Transceiver SFP-10G-SR      
0
Beoordelingen

€ 599,-*

Levertijd: 1-3 werkdagen
D-Link GBIC DEM-431XT transceiver      
0
Beoordelingen

€ 289,-*

Levertijd: 1-3 werkdagen
Cisco Cisco Compatible SFP-10G-SR SFP+/SR transceiver      
0
Beoordelingen

€ 61,90*

Levertijd: 4-8 werkdagen
LevelOne L1 GBIC GVT-0300 1G/LC SC/SFP transceiver      
0
Beoordelingen

€ 37,49*

Levertijd: 4-8 werkdagen
Newstar SVPS23N1_10 kabel High Quality kabel, Retail Voor KVM Switch    3 meter 
0
Beoordelingen

€ 16,79*

Adviesprijs € 19,80
Direct leverbaar
Newstar SVPS23N1_15 kabel High Quality kabel, Retail Voor KVM Switch    5 meter 
0
Beoordelingen

€ 14,99*

Adviesprijs € 25,-
Direct leverbaar
Ubiquiti UF-MM-10G transceiver Transceiver     
0
Beoordelingen

€ 49,-*

Direct leverbaar
TP-Link GBIC TXM431-SR transceiver      
0
Beoordelingen

€ 49,49*

Levertijd: 1-3 werkdagen
Cisco Cisco Compatible SFP-10G-LR SFP+/LR transceiver      
0
Beoordelingen

€ 119,90*

Levertijd: 1-3 werkdagen
Newstar PS23N1THIN6 kabel Retail Voor KVM Switch    2 meter 
0
Beoordelingen

€ 8,99*

Adviesprijs € 11,25
Direct leverbaar
Belkin SOHO KVM Cable F1D9104-06 kabel Zwart KVM kabel    1,8 meter 
0
Beoordelingen

€ 8,99*

(€ 4,99* / 1 m)
Direct leverbaar
Belkin SOHO KVM Cable F1D9104-10 kabel Zwart KVM kabel    3 meter 
0
Beoordelingen

€ 9,99*

(€ 3,33* / 1 m)
Direct leverbaar
Edimax MG-1000AMA V2 GE/LC SX/SFP transceiver Transceiver     
0
Beoordelingen

€ 30,99*

Levertijd: 1-3 werkdagen
HP Compatible X132 J9150A SFP+/SR transceiver      
0
Beoordelingen

€ 72,90*

Levertijd: 1-3 werkdagen
Ubiquiti UF-SM-1G-S transceiver   op 1x SFP + (male)   
0
Beoordelingen

€ 31,49*

Levertijd: 1-3 werkdagen
1-40 van 88 Producten 1 2 3
Alle prijzen zijn inclusief BTW en thuiskopieheffing, exclusief eventuele verzendkosten en transactiekosten. Eventuele doorgestreepte prijzen zijn adviesprijzen.
Voor bestellingen vanuit het buitenland kunt u contact opnemen met onze klantenservice via klantenservice@alternate.nl of +31 180 440844.
Laatst bekeken (0)
Om het gebruiksgemak van de Alternate website te optimaliseren gebruiken wij cookies
https://click.alternate.de